06.07.2022

יום רביעי

צילום: דוברות ידידים

ילד שננעל ברכב בשגגה לעיני בני משפחתו בקריית ביאליק, חולץ בשלום על־ידי מתנדב ידידים, קצין בצה"ל, בדרכו לבסיס

הבוקר בשעה 8:20 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות ילד כבן שלוש שננעל בשגגה ברכב לעיני בני משפחתו ברחוב הנרייטה סולד בקרית ביאליק.

מקס שוסטרמן, מתנדב סניף קריות, שהיה בדרכו לבסיס בו הוא משרת כקצין בצה"ל, נענה לקריאה והגיע במהירות למקום, כשאליו מצטרף אלחי דיין, אחראי מתנדבי הסניף. באמצעות הציוד שברשותם הם חילצו את הפעוט בשלום, ללא גרימת כל נזק לרכב.

מקס סיפר: "קיבלתי את קריאת החירום כשאני עושה את דרכי לבסיס צה"ל בו אני משרת כקצין. מיד פניתי לכתובת שהתקבלה והגעתי לרכב הנעול. זיהיתי את האבא ליד הרכב כשלצדו הסבא והסבתא ואילו הילד כבן שלוש נעול בתוכו. פתחתי את הרכב עם ערכת הפתיחה שברשותי וחילצתי בשלום את הילד. המשפחה שמחה מאוד ואמרו שהצלנו אותם. זו תחושה מדהימה וזכות גדולה להיות חלק מארגון כזה שמסייע כך לאנשים".

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות