23.09.2021

יום חמישי

צילום: דוברות ידידים

ילד ננעל בשגגה ברכב באור עקיבא, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום, בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

מוקדם יותר היום (שני) בשעה 17:00 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות ילד כבן ארבע שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, ברחוב הכרמל באור עקיבא.

מיכל לביא, מנהלת מוקד צפון, יחד עם טל אברהמי וחגי וילצ'יק, כונני סניף אור עקיבא, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים בשלום את הילד, ללא גרימת כל נזק לרכב.

טל אברהמי מתאר: "הייתי בביקור אצל חברים כשהתקבלה הקריאה. בלי לחשוב פעמיים מיהרתי למקום. מצאתי רכב מסוג סקודה אוקטביה וחששתי לרגע שזו נעילת ואקום, אשר בו הפתיחה מאתגרת יותר, אך לשמחתי התברר כי מדובר ברכב חדש וללא נעילת ואקום. פעלתי במהירות וחילצתי את הילד, לשמחתה הגדולה של האם. פתחתי כבר רכבים נעולים רבים בעבר במסגרת ההתנדבות בארגון, אולם זו פעם ראשונה שאני מחלץ ילד נעול ברכב. הניסיון בפתיחת רכבים נעולים ריקים עזר לי כמובן לפתוח במהירות ולחלץ את הילד. אני שמח ומתרגש שהצלחתי לפתוח במהירות ולחלץ את הילד."

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את המפתח ושלא לתת אותו בידי הילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות