23.05.2022

יום שני

צילום: דוברות עיריית ביאליק

ילדי גן "סביונים" בקריית ביאליק יוצרים עולם יפה יותר

בגן "סביונים" בקריית ביאליק בהובלתה של הגננת הילה גלבנדורף לומדים לכבד את האחר ולשמור על מקומו וכבודו. במגרש המכוניות בחצר הגן חניית הנכים תמיד נשארת פנויה – למקרה שרכב "בימבה" עם תו נכה יגיע…
ילדי הגן למדו במשך השנה רבות על החשיבות בחניית נכים, על תקן ומידות החנייה, על הצורך בקרבה לבית או לחנות או למקום העבודה ועוד. לאחר הלמידה – הילדים חשבו על מיזם להגברת המודעות לשמירה על חניית נכים והכינו כרזות רחוב.

ילדי הגן מלווים בגננת ובמתנדבת יצאו לסיבוב בעיר, חילקו פתקים "לא נכה-אל תחנה" והסבירו לתושבים את החשיבות בשמירה על חניית הנכים פנויה.

ילדי גן "סביונים" מקבלים הכשרה לנושא השונות, המוגבלויות, הנגישות וקבלת האחר במשך שנה שלמה כחלק מתוכנית "יש לי חבר והוא אחר" הפועלת בקריית ביאליק ; במסגרת זו נפגשו הילדים עם נועה פורת, מתנדבת נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. אשר חלקה עימם את סיפורה כאדם כבד שמיעה מושתל שתל קוכלארי, למדה אותם כיצד היא מנגישה את חייה והקריאה להם מספרה "דובי קולי שומע".

ראש העיר אלי דוקורסקי : "זו פעילות מבורכת.  חשוב להקנות לילדים ערכים חברתיים מגיל צעיר".

צילום: דוברות עיריית ביאליק
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות