27.05.2022

יום שישי

צילום: דוברות עיריית קריית אתא

ילדי בית הספר "גבעת רם" בקרית אתא פותחים את הלב למען ילדי וראייטי

התלמידים גייסו תרומות בשווי של 8000 ₪  עבור תלמיד על הרצף האוטיסטי הזקוק לטיפולים יקרים

בית הספר "גבעת רם" ערך יום התרמה חגיגי למען ילדי "וראייטי ישראל",  אשר התקיים בשיתוף הקהילה וביוזמת הנהגת התלמידים, ההורים והצוות החינוכי.

צילום: דוברות עיריית קריית אתא

זוהי השנה ה-12 שבה בית הספר משתף פעולה עם ארגון וראייטי. ביום זה צוות בית הספר בשיתוף עם הנהגת ההורים והקהילה נתרמו למען י׳  בן ה-8 המתמודד עם אוטיזם וזקוק לטיפולים החשובים להתפתחותו.

ביום זה מתנדבים מהקהילה הגיעו להרצות לתלמידים על פועלם בתחום הנתינה, התקיימה מכירה של תוצרים שהתלמידים הכינו, הרקדה ולבסוף התקיים משחק של קבוצת כדורעף נשים קרית אתא בשיתוף התלמידים.

צילום: דוברות עיריית קריית אתא

בסוף יום ההתרמה גייסו התלמידים 8000 ₪  אותו העבירו למנהלת ארגון וראייטי באזור צפון. בית הספר קיבל תעודת הוקרה על מסורת רבת שנים של תרומה , תמיכה והתמדה.

איריס הראל, מנהלת בית ספר "גבעת רם":" בית ספר גבעת רם משתתף בכל שנה בתוכנית " הלב שלי עם ילדי וראייטי" . אנו מאמינים בהנחלת ערכים תרבותיים ובטיפוח תרבות של נתינה בקרב תלמידינו, בדרך זו  אנו מחזקים את הקשר של הילדים לבית הספר, לסביבה ולקהילה ובד בבד מטמיעים בילדינו ערכים שיהפכו אותם לבוגרים אחראים, ערכיים בעלי מוסר לסביבה ולחברה."

צילום: דוברות עיריית קריית אתא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מדע ובריאות

יום בטיחות הילד התקיים במרכז הרפואי לגליל

במרכז הרפואי לגליל נערך היום (חמישי) יום בטיחות הילד, בשיתוף ארגון בטרם לבטיחות ילדים.במסגרת היום המיוחד הוקמו בכניסה לאגף ילדים ולאגף נשים ויולדות דוכנים שונים

חדשות היום

צו סגירה הוצא למקום המשמש להימורים בנשר

המשטרה חשפה לפני כשבועיים מקום המשמש להימורים בנשר ואתמול הוצא צו סגירה למקום במסגרת אכיפה ממוקדת ויזומה של תחנת משטרת נשר נגד מחוללי פשיעה ובהם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות