23.09.2021

יום חמישי

צילום: דוברות ידידים

ילדה כבת שלוש ננעלה בשגגה ברכב בקרית שמואל, מתנדב ידידים חילץ אותה בשלום – בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

היום (ראשון) בשעה 13:00 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות ילדה שננעלה בשגגה ברכב ברחוב חיה מושקט בקריית שמואל.

אל-חי דיין, אחראי מתנדבים סניף קריות, נענה לקריאה והגיע במהירות למקום. באמצעות הציוד שברשותו חילץ בשלום את הילדה, ללא גרימת כל נזק לרכב.

אל-חי מתאר: "הקריאה התקבלה על ידי עובר אורח שראה את הילדה ברכב הנעול, בעוד ההורים הלחוצים מחוצה לו כשהם אובדי עצות. בתושיה יצר האזרח קשר עם מוקד ידידים וביקש סיוע.
כשקיבלתי את הקריאה הייתי באמצע העבודה. זרקתי עליי את הציוד ויצאתי בזריזות לכתובת. הגעתי למקום, שם נוכחתי לשמחתי שהרכב מונע וממוזג ולא נשקפת סכנה לחיי הילדה שבתוכו. תוך כמה שניות פתחתי את הרכב וההורים קיבלו לידיהם את ביתם. ההורים סיפרו שהילדה פשוט לחצה על כפתור הנעילה כששהתה ברכב. ההורים ניסו קודם לכן לשבור את החלון ולמזלם לא הצליחו כי שניה אחרי זה הגעתי. התחושה כבכל פעם מרוממת את הנפש מגודל הזכות".

המוקדן שומרון פוגל מוסיף: "ברגע שאני מוציא קריאה של חירום והכוננים מצליחים לסייע בזמן, זה עושה לי את היום. זו הרגשה נפלאה של הצלת חיים ממש אחרי שמקבלים הודעה שהילד חולץ בשלום".

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את המפתח ושלא לתת אותו בידי הילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות