18.05.2022

יום רביעי

גדעון סער צילום: תקווה חדשה

יו״ר תקווה חדשה ושר המשפטים גדעון סער בסיור סיעתי ברמת הגולן: "כבר בחודש הבא (מאי) נצא במכרז שיגדיל אוכלוסיית קצרין ב-50%״

ראש המועצה המקומית קצרין, דימטרי אפרצב: ״אנשי תקווה חדשה אנשי עשייה ולא דיבורים. אני גאה בעשיה שלכם״

הבוקר, יום ד׳ הגיעה יו״ר תקווה חדשה ושר המשפטים גדעון סער יחד עם השרים יפעת שאשא ביטון, זאב אלקין ויועז הנדל וחברי הכנסת של המפלגה לסיור ברמת הגולן.

צילום: דוברות מפלגת תקווה חדשה

במהלך הסיור ביקרו באתר המורשת הלאומי עין קשתות ומשם המשיכו לאחד מאתרי הבנייה בקצרין שם מתקיימת בנייה מאסיבית בהובלת שר הבינוי השיכון זאב אלקין ובמסגרת החלטת הממשלה שעוגנה על ידי תקווה חדשה בהסכמים הקואליציוניים.

כבר בחודש מאי הקרוב נתחיל בשלב א להגדלת אוכלוסיית קצרין בכ-50% אחוזים

כבר בחודש מאי הקרוב יפתח מכרז תכנן ובנה לכ-1,500 יחידות דיור חדשות בקצרין שיביא בסוף התהליך לגידול של אוכלוסיית קצרין בכ-50%.

ישווקו כ-4,500 יחידות דיור חדשות בגולן כאשר בשלב הראשון כבר אושרו יותר מ40% מיחידות דיור במועצה אזורית גולן.

בנוסף יוקמו שני יישובים חדשים בגולן, היישובים ״אסיף״ ו״מטר״.

במהלך הסיור נשא יו״ר תקווה חדשה, סגן רה״מ ושר המשפטים הצהרה לתקשורת:

״מעכשיו מדברים המעשים והדחפורים.אני רוצה להודות לשר הבינוי והשיכון, זאב אלקין חברינו שמוביל במרץ ובעוצמה את המהלכים לביצוע החלטת הממשלה שקיבלנו רק לפני מספר חודשים כאן ברמת הגולן החלטה שבעצם עיגנה את מה אנחנו תבענו ונכנס להסכמים הקואליציוניים. תכנית רחבה מקיפה שלא הייתה כמוה להתיישבות מאז מלחמת ששת הימים, לחיזוק ההתיישבות להכפלת ההתיישבות, תוך זמן נקוב של שנים ספורות ברמת הגולן.

הזמן של הדיבורים והזמן של ההצהרות חלף, עכשיו זה הזמן של המעשים והזמן של הדחפורים שאנחנו רואים אותם פה.״

שר הבינוי והשיכון זאב אלקין הוסיף:

"הבטחנו וקיימנו. הבטחנו שתוך 5 שנים נכפיל את אוכלוסיית הגולן, נקים יישובים חדשים, נפתח ונשמר אתרי מורשת. אנו נמשיך לעבוד למען הציבור במעשים ולא בדיבורים"

ראש המועצה המקומית, דימטרי אפרצב הוסיף:

״אני יותר ממתרגש לראות כאן את חבריי את שרי ממשלת ישראל וחברי הכנסת מסיעת תקווה חדשה, אנשי עשייה ולא דיבורים. אני באמת מברך, ורק בחצי שנה האחרונה נדמה לי שזה כבר סיור שלישי שלכם ואנחנו מרגישים את זה גם על בסיס יומי בטלפונים וגם ברמה המקצועית. שרי המשרדים שמיוצגים כאן כולם בלי יוצא מן הכלל באים לידי ביטוי בפן המקצועי, אנחנו מלווים, יש לנו דלת פתוחה ואני חייב להגיד לכם שבדצמבר פתחתם תקווה חדשה לרמת הגולן. בפעם הראשונה מאז החלת ריבונות אזורית לרמת הגולן אנחנו היום מדברים על אופק של 30 שנים קדימה ובאופק הזה, אנו מקדמים תכניות גם בתחום השיכון גם בתחום החינוך ואנחנו עוד מעט משלימים פה פריסה של סיבים אופטיים. עוד חודש נפתח פה בית משפט גדול.
כך שכל מה שנשאר לי להגיד זה תודה ענקית על השותפות, על העשייה, על הרצינות ואני ממש גאה בעשייה שלכם.״

חברי מפלגת תקווה חדשה צילום: מפלגת תקווה חדשה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות