19.01.2022

יום רביעי

צילום: דוברות עיריית נשר

יו״ר קרן קימת לישראל ביקר בנשר והתרשם מתכניות הפיתוח הצפויות בפארק האגמים

אחד הסמלים האייקונים ביותר של העיר נשר הוא ״פארק הגשרים״ (פארק קק״ל).

היום הגיעה הנהלת קרן קימת לישראל לבחון את פרויקט העתיד של העיר- פארק האגמים אשר יהווה נקודת עניין למשפחות מכלל ישראל.

צילום: דוברות עיריית נשר

הסיור נערך בראשות ראש עיריית נשר, רועי לוי ויו״ר קק״ל , אברהם דובדבני. עוד נכחו בסיור סגני ראש העיר, וכן בכירים נוספים בקק״ל.
ראשית הסיור נפתח בביקור במתחם האגמים בעיר נשר. מדובר באגמים מלאכותיים למחצה אשר נוצרו עקב כריית חרסית בקרקע לטובת יצור מלט במפעל ״נשר מלט״. האגמים המרהיבים ביופיים, הפכו לריאה אקולוגית ומשמשת לקינון ציפורים, חלקן נדירות ביותר. עיריית נשר מתכוונת לשקם את האגמים והפיכתם לאטרקציה תיירותית המובילה בצפון, זאת לצד שימוש במתקנים לצרכי חינוך, פנאי וספורט.

מפארק האגמים המשיך הסיור לפארק קק״ל הגשרים התלויים, הפארק זכה להיכלל בפרויקט ייחודי של קק״ל הנקרא יער קהילתי, אשר בבסיס הרעיון, עומד החיבור הטבעי בין התושבים הסובבים את היער (תושבי העיר נשר) לפארק, כחלק אינטגרלי עירוני, זאת על מנת ליצר מפגשים חברתיים, חוויות לימודיות ושלל שימושים נוספים.

ראש עיריית נשר רועי לוי אמר: "שמחנו מאד לארח את אברהם דובדבני יו"ר קק"ל ואת צוותו המסור, אשר עם רובו אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מנצח לאורך כל השנה, הצגנו בפני אנשי קק"ל את תכניות הפיתוח האדירות של עיריית נשר לשנים הקרובות במטרה להמשיך את שיתוף הפעולה הפורה כפי שמתקיים בפארק קק"ל- הגשרים התלויים.

שמחנו לקבל את שלל המחמאות ואנו מייחלים להידוק הקשרים בעתיד למען רווחתם של תושבי נשר".

צילום: דוברות עיריית נשר

אברהם דובדבני, יו״ר קק״ל אמר " קק"ל מאז ומתמיד נרתמה למען פיתוחה של מדינת ישראל ולכן אנו שמחים על שיתוף הפעולה הפורה והמשמעותי בין קק"ל לעיריית נשר. שיתוף פעולה אשר יביא לפיתוחה ומינופה של העיר, פארק האגמים ופארק הגשרים התלויים יהוו כאבן שואבת ועוגן תיירותי חזק לאזור.

צילום: דוברות עיריית נשר
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

עיריית קריית מוצקין זוכת חמשת הכוכבים במקלוט ומיגון ממשיכה בהיערכות למיגון ומציבה מיגוניות בגני הילדים

ראש העיר, חיים צורי: ״הבטחון והבטיחות שלכם חשובים לנו״ ״האומיקרון לא יעצור אותנו מלהשקיע והפעם הצבנו מיגוניות כחלק מהיערכות לחירום בגן הילדים ורה ויצמן״, אמר

יוחנן וולאך
חדשות היום

תנו קרדיט לקבוצות הפריפריה

יוחנן וולאך, מכוכבי נבחרת ישראל למונדיאל מכסיקו-70', סוקר את השינויים הדמוגרפיים של קבוצות ליגת העל  בעשרות השנים האחרונות.  מרכז הכובד יצא, ובצדק, מגוש דן והתפרס

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות