17.09.2021

יום שישי

צילום: מיכה בריקמן

יו״ר סיעת ימינה, השרה לשעבר ח"כ איילת שקד: "צריך להודות מכל הלב לכל הצוות במרכז הרפואי בני ציון"

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן אירח היום את השרה לשעבר ח"כ איילת שקד שהביעה את התרשמותה בפוסט שפרסמה, "בסיור בבית חולים בני ציון שערך מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, ראיתי מקצועיות גבוהה, בשילוב של אנושיות וחום. הצוות נותן למשפחות חולי הקורונה להיפגש ואם חלילה צריך, גם להיפרד, עם מיגון מתאים".

בנוסף ציינה ח"כ שקד, "תרחיש היחוס שמשרד הבריאות הציב להם הוא 130 חולים קשה ובינוני ו-30 מונשמים. בשיא הם הגיעו ל-40 חולים קשים והיום כבר עומדים על 19".

ח"כ איילת שקד שיבחה את הצוות הרפואי במחלקת קורונה בראשותן של מנהלת המחלקה ד"ר אנה סולופוב והאחות הראשית איה אשל, "במקרה הזה לייק לא מספיק, כתבו להן בתגובות דברי חיזוק, צריך להודות להן ולכל הצוות מכל הלב".

צילום: מיכה בריקמן

בנוסף כתבה, "איה ואנה סיפרו לי על מה שקורה במחלקה, הדברים הטובים והעצובים גם יחד. בחור בן 37 בריא נפטר מהמחלה, אביו היה גם מאושפז ושמע את הבשורות הקשות. בבקשה, תעטו מסיכות, שימרו על ריחוק כדי שלא נגיע לזה".

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן סקר בפני ח"כ איילת שקד את פעילות המרכז הרפואי במחלקות ביה"ח בכלל ובמחלקת הקורונה בפרט ושיבח בפניה את עבודתם המסורה של הצוותים הרפואיים. בנוסף, הציג בפניה את תנופת הפיתוח של ביה"ח.

כמו כן, ביקרה ח"כ איילת שקד בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בביה"ח והמתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה.

מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן הודה בסיום לח"כ איילת שקד על ביקורה.

צילום: מיכה בריקמן
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות