29.11.2021

יום שני

ח"כ לימור מגן תלם וח"כ אלכס קושניר צילום: יח''צ

יו״ר ועדת הכספים, חבר הכנסת אלכס קושניר, וחברת הכנסת לימור מגן-תלם ממפלגת ישראל ביתנו ביקרו במתחם שרונה ספייס בחיפה על מנת לקדם את תחום ההייטק בעיר

במסגרת הביקור, שוחחו יו"ר וועדת הכספים, חברת הכנסת ובכירי קבוצת שרונה פרטנרס על קידום תעשיית ההייטק והחדשנות באזורי הפריפריה והצפון. במסגרת הפגישה, שוחחו על הדרכים לפיתוח אזורים אלו – הכוללים לדאוג להכשרת כוח אדם איכותי, לספק מקומות תעסוקה, ולפתח את האקו-סיסטם של ההייטק הישראלי, ולהנגיש את תעשיית הסטרטאפים לכל תושבי הפריפריה בכלל אזורי המדינה.

ח"כ לימור מגן תלם אמר הסיום הפגישה:

השתתפתי היום בסמינר צעירים בחיפה, יחד עם יו"ר ועדת הכספים, ח"כ אלכס קושניר.

התרגשתי לראות צעירים שהגיעו מכל הצפון חדורי מטרה ומוטיבציה להשתתף בפעילות המפלגתית, לשנות ולהשפיע מתוך הפוליטיקה המקומית והארצית.

דור העתיד שלנו חכם, מעמיק ומגיע עם רוח חדשה לעשייה. אנחנו סומכים עליכם שתמשיכו להוביל וליזום בכל המרץ.

תודה לטטיאנה ג'ון, שניצחה על ארגון הסמינר ולמתחם שרונה ספייס שאירח אותנו.


איתן פרדו-רוקואס, מנהל פיתוח עסקי, קבוצת שרונה פרטנרס: ״נמשיך לפעול ולקדם את החדשנות והקדמה גם באזורי הפריפריה המרוחקים יותר. חשוב לנו לרתום את המדינה לעשייה שלנו, ולהוכיח את החשיבות של פיתוח תעשיית ההייטק והסטרפים מחוץ לגוש דן״.

קבוצת שרונה פרטנרס פועלת במגוון דרכים, על מנת לתמוך ולקדם סטרטאפים ישראלים בצמיחה. הקבוצה מפעילה שלוש רגליים מרכזיות: תכניות האצה מפרי-סיד עד סבב B, קרנות הון סיכון וחדשנות תאגידית. כמו כן, הקבוצה מפעילה מתחמי עבודה משותפים בחיפה, תל אביב, כפר סבא, ניו יורק ואופקים.

ח"כ לימור מגן תלם צילום: יחצ
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פירסט קלאס

מה עוד אפשרי להגיד על עומר אצילי שעדיין לא נאמר ? שחקן הקלאץ' של הליגה הישראלית הוכיח שוב מה טמון לו ברגליים, כשפעם השנייה העונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות