04.12.2021

שבת

ח"כ מירב בן ארי מימין וגונדר קטי פרי צילום: דוברות שב"ס

יו"ר ועדת ביטחון הפנים ח"כ מירב בן ארי ביקרה היום בבית הסוהר צלמון שבגליל התחתון בפתיחתו של אגף חקירות חדש

יו"ר ועדת ביטחון הפנים, ח"כ מירב בן ארי ביקרה בשירות בתי הסוהר ונכחה בפתיחתו של אגף חקירות חדש בבית סוהר 'צלמון', בליווי נציבת בתי הסוהר רב גונדר קטי פרי ובהשתתפות מפקדי מחוז צפון של השב"ס, גונדר אריק יעקב וסגן מפקד מחוז צפון של מ"י, תת ניצב שוקי תחאוכה.

בית סוהר 'צלמון' משמש גם כבית מעצר מהגדולים בישראל. מדי שנה מוצאים ממנו בליווי, אלפי אסירים לחקירות במשטרה.

היום, 24.10.21, הגיעה יו"ר ועדת ביטחון הפנים, ח"כ מירב בן ארי לפתיחה הרשמית של אגף חקירות חדש בבית הסוהר 'צלמון', שם ביקרה בחדרי הוויעוד המתקדמים לדיונים אשר יצמצמו באופן משמעותי את הצורך בהוצאתם של הנחקרים אל מחוץ לחומות הכלא לתחנות המשטרה.

אגף החקירות החדש הוקם במימון המשרד לביטחון פנים ובשיתוף פעולה מקצועי בין שב"ס למשטרה, מתוך מטרה לייעל את תהליכי העבודה, תוך חסכון במשאבים ודאגה לביטחון הציבור.

צילום: דוברות שב"ס

גונדר קטי פרי, נציבת בתי הסוהר:

מתחם החקירות המשותף יביא להתייעלות ויתרום לביטחון. ברגע שנבצע מאות פעולות חקירה בתוך המתקנים, נחסוך באופן משמעותי בהוצאת עצורים החוצה. זוהי רק התחלת הדרך ויש עוד המון שיתופי פעולה שניתן לעשות בנושא העצורים עם המשטרה.

אני סבורה שאם יוצב חוקר עם סמכויות שחרור, נוכל לחסוך גם בלינת עצורים בבית המעצר בלילה.
אם נשכיל להקים יחד עם המשרד לבט"פ שמממן את הפרויקט להקים מתחמים כאלה בכל בתי המעצר הגדולים, הרי ששם תהיה ההתייעלות הגדולה ביותר".

ח"כ מירב בן ארי, יו"ר הוועדה לבטחון פנים בכנסת:

״אני מודה לנציבת שב״ס קטי פרי על הסיור בכלא צלמון וחרמון. שמחתי לשמוע על פתיחת אגף החקירות החדש ועל שיתוך הפעולה המבורך בין המשטרה לשירות בתי הסוהר וכמובן על ההירתמות של המשרד לביטחון פנים שמימן את הקמתו. הוועדה בראשותי תמשיך ללמוד, לפקח ולהעמיק במטרה לעזור לשב״ס בתהליך ההתייעלות שלו.״

צילום: דוברות שב"ס
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות