21.06.2021

יום שני

צילום: גדי נס

יו"ר המל"ל לשעבר ח"כ אלוף במיל' עוזי דיין: "יש על מי לסמוך במרכז הרפואי בני ציון!"

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן אירח ביום ראשון את יו"ר המועצה לביטחון לאומי לשעבר וסגן הרמטכ"ל לשעבר *ח"כ אלוף במיל" עוזי דיין*, שנפגש במהלך עם ביקורו בחפ"ק מחלקת קורונה עם הצוות הרפואי במחלקה בראשותן של מנהלת המחלקה *ד"ר אנה סולופוב* והאחות הראשית *איה אשל*. ח"כ עוזי דיין,  "כולם מנהלים ומטפלות במקצועיות, בחן ובשכל טוב! בהצדעה לכל אנשי הרפואה בארץ". 

צילום: גדי נס


מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן הפתיע את ח"כ עוזי דיין כשהציג בפניו דו"ח של הרופא שטיפל  ב-6.6.1941 בביה"ח  בעת שזה היה קרוי בית החולים הדסה של הקהילה העברית בחיפה בדודו *משה דיין ז"ל* לאחר שנפגע ואיבד את אחת מעיניו.

צילום: גדי נס

ד"ר הוכמן   סקר בפני ח"כ אלוף במיל' עוזי דיין את פעילות  המרכז הרפואי במחלקות ביה"ח בכלל ובמחלקת הקורונה בפרט  וציין שוב לשבח את עבודתם המסורה של הצוותים הרפואיים. כמו כן, הציג  בפני אורחו את תנופת הפיתוח הרבה שבה מצוי כיום ביה"ח. 
 בנוסף, ח"כ עוזי דיין, ביקר בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בביה"ח והמתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה. 
במפגש, השתתפו גם המנהל האדמיניסטרטיבי במרכז הרפואי ארז שימקו ומנהלת הסיעוד אילנה פטרפרוינד

צילום: גדי נס

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

אקדמיה- יזמות- תעסוקה

בשבוע שעבר נועדו באולם הסנט בטכניון ראש עיריית נשר, רועי לוי, המשנה לנשיא ומנכ"ל הטכניון פרופ' בועז גולני, יזמים שרכשו את הקרקעות במתחם התעשייה החדש

חדשות היום

דוקורסקי אירח את תלמידי חטיבת ביניים דפנה שזכו בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית לבעלי מוגבלויות

ראש העיר אלי דוקורסקי אירח בלשכתו את נבחרת חטיבת הביניים דפנה אשר זכתה בפרס הצטיינות בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית עבור אנשים בעלי מוגבלויות. עבודת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות