19.01.2022

יום רביעי

בביקור בעיריית כרמיאל צילום: דוברות ההסתדרות

יו"ר ההסתדרות סייר במרחב כרמיאל ונפגש עם ראש העיר וראשי מועצות מהמגזר הערבי

"אם נמשיך להיות אחראיים וממלכתיים נהיה גורם מוביל במשק ובציבוריות הישראלית" אמר בסיום הפגישות

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ערך היום (ב') ביקור מיוחד במרחב כרמיאל במהלכו נפגש עם ראש עיריית כרמיאל, ראשי מועצות מהמגזר הערבי, ועדים ועובדים רבים מהמרחב. את הסיור הוביל יו"ר מרחב ההסתדרות בכרמיאל יואב קליין שהסביר על פעילות המרחב, על מקומות העבודה הגדולים באזור ועל הסיוע שהעניק המרחב לעובדים בתקופת הקורונה.

במסגרת הסיור ביקר יו"ר ההסתדרות בעיריית כרמיאל שם נפגש עם ראש העיר משה קונינסקי ובכיריה ועם ועד עובדי העירייה. ראש העיר סיפר לנוכחים על ההיכרות הראשונית עם בר-דוד כאשר השניים עבדו יחד בעיריית תל אביב. ראש העיר הדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה עם העובדים, וזקף לזכותם את הצלחת העיר ואת שביעות רצונם של התושבים. בר-דוד הזכיר לנוכחים את הקשר ארוך השנים והמיוחד של העיר עם ההסתדרות, וציין ששיתוף הפעולה הטוב עם הוועד והעובדים ניכר בנראות של העיר.

יו"ר ההסתדרות יחד עם ראשי המועצות של מג'ד אל כרום, דיר אל אסד ובענה צילום: דוברות ההסתדרות

בהמשך ביקר יו"ר ההסתדרות במועצה המקומית דיר אל-אסד שם נועד עם ראש המועצה אחמד דבאח ועם ראש מועצת מג'דל כרום סלים סליבי וראש מועצת בענה עלי חליל. הנוכחים העלו בפני בר-דוד את האתגרים כמו גם את המצוקות של המגזר הערבי באזור.

לאחר מכן ביקר בר-דוד במפעל אלביט מערכות ארוספייס – סאיקלון שם נפגש עם העובדים, ההנהלה והוועד. מנכ"ל המפעל דודו וידן וסמנכ"ל התפעול אסף איתן ערכו ליו"ר ההסתדרות סיור במפעל והציגו בפניו את פסי הייצור השונים

בביקור במפעל אלביט צילום: דוברות ההסתדרות

את הסיור חתם יו"ר ההסתדרות באסיפת פורום ועדים מהמרחב. בר-דוד הודה ליו"ר המרחב יואב קליין ולחברי הוועד על העשייה הברוכה, ועדכן את הנוכחים אודות ההישגים של ההסתדרות כפי שבאו לידי ביטוי בחתימה על עסקת החבילה. "אם נמשיך להיות אחראיים וממלכתיים נהיה גורם מוביל במשק ובציבוריות הישראלית", סיכם בר-דוד.

לסיור התלוו מנכ"ל ההסתדרות ורמ"ט יו"ר ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי; סגן יו"ר ההסתדרות ויו"ר אגף ארגון ומרחבים אבי יחזקאל; מ"מ יו"ר ההסתדרות רועי יעקב; ויו"ר נעמת במרחב גלית הופמן.

יו"ר ההסתדרות ארנון בן דוד יחד עם ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי צילום: דוברות ההסתדרות
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

יוחנן וולאך
חדשות היום

תנו קרדיט לקבוצות הפריפריה

יוחנן וולאך, מכוכבי נבחרת ישראל למונדיאל מכסיקו-70', סוקר את השינויים הדמוגרפיים של קבוצות ליגת העל  בעשרות השנים האחרונות.  מרכז הכובד יצא, ובצדק, מגוש דן והתפרס

חדשות היום

עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ בקרית אתא

העבודות מתבצעות במסגרת שיקום שכונות ותיקות בכל העיר במסגרת תוכנית הפיתוח העירונית, החלה עיריית עיריית קרית אתא בביצוע עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ כחלק משדרוג

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות