29.11.2021

יום שני

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל

יום עיון בנושא אלימות כלפי נשים נערך במרכז הרפואי לגליל

במרכז הרפואי לגליל בנהריה התקיים הבוקר (חמישי) יום עיון לרגל היום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים, המצוין מדי שנה ב-25 בנובמבר. היום המיוחד אורגן ע"י היחידה לשירות סוציאלי.

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל

בתחילה נישאו דברי פתיחה על חשיבותו של היום ע"י מנהלת היחידה, חנה סולומון, יו"ר הוועדה למניעת אלימות במשפחה במרכז הרפואי, ד"ר ורד פליישר-שפר, וסגנית מנהלת הסיעוד, הלן מלכה-זאבי.

לאחר מכן הסבירו עו"ס שחר פרץ דומצ'נקו, רכזת ועדת קשישים וחסרי ישע בביה"ח, ועו"ס מורן מאירי, רכזת הוועדה למניעת אלימות במשפחה וטיפול בה, על סוגים שונים של אלימות במשפחה ומה הנורות האדומות לזיהויה ואיתורה.

עו"ס סלעית אדוארדס, המשמשת יועצת לענייני מגדר וממונה על הטרדות מיניות במרכז הרפואי, נשאה דברים בנושא הטרדה מינית במקום העבודה.

בהמשך נישאו דברים ע"י עו"ס לחוק דורית אוזנר מהמדור לאזרחים ותיקים בעיריית עכו, בנושא "נשים מבוגרות במעגל האלימות".

את היום חתמה עו"ד מיכל יוגב בהרצאה מרתקת תחת הכותרת "גם נשים רוצחות", בה התמקדה בהבדלים בענישה בין נשים וגברים רוצחים.

בלובי האגף הכירורגי הוצב מיצב מרשים בנושא אלימות כלפי נשים, אותו פקדו עובדים, מטופלים ומבקרים.

את המיצב פקדו גם הנהלת המרכז הרפואי ומנהל המרכז, פרופ' מסעד ברהום, שאמר: "מדובר באחת התופעות החברתיות הקשות ביותר בישראל ובעולם כולו. על כלל החברה להיות מחויבת למאבק זה, כולל עובדות ועובדי המרכז הרפואי, המהווים צוותי רפואה מצילי חיים".

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פירסט קלאס

מה עוד אפשרי להגיד על עומר אצילי שעדיין לא נאמר ? שחקן הקלאץ' של הליגה הישראלית הוכיח שוב מה טמון לו ברגליים, כשפעם השנייה העונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות