21.05.2022

שבת

צוות מכבי בפעילות לכבוד יום המעשים הטובים -קרדיט צילום: מירב אובנטל

יום המעשים הטובים במכבי

צוות של מכבי שירותי בריאות יצא עם מברשת צבעים, שלל הפתעות ושק של אנרגיות חיוביות למען מרכז נוער בבית ספר בטירת הכרמל לכבוד יום המעשים הטובים

לכבוד יום המעשים הטובים המתקיים מדי שנה שמטרתו להרחיב את מעגלי עשיית הטוב בעולם ולעודד כמה שיותר אנשים לעשות מעשה טוב למען החברה, הקהילה והסביבה, החליטו צוות של עובדי מינהלת מכבי שירותי בריאות במחוז הצפון לתרום מזמנם למען בית ספר למרכז נוער בטירת הכרמל.

במסגרת הפעילות, השכם בבוקר יצאו אנשי הצוות של מכבי לבית הספר בטירת הכרמל מצוידים במברשות, צבעים ועוד הפתעות, והחלו לעבוד לחדש את המקום. במשך מספר שעות הם עמלו לשפר את הנראות בבית הספר, צבעו ושיפצו את רהיטי העץ והמועדונית, בשילוב של צבעים שמחים שהעניקו אור חדש למקום ואף הפתיעו את צוות בית הספר והתלמידים כשהקימו עבורם דוכן טאבון של פיצות באדיבות חברת "טובה והכובע".

צוות מכבי בפעילות לכבוד יום המעשים הטובים -קרדיט צילום: מירב אובנטל

ההתרגשות הייתה גדולה. בסופו של יום גדוש בעשייה של טוב, אנשי מכבי השאירו את חותמם בבית הספר. בזכות יום המעשים הטובים החל מהיום יזכו התלמידים ליהנות מסביבת לימוד נעימה יותר. "היום היה מרגש ומשמח כל כך. במהלך כל הפעילות הייתה אווירה של נתינה ואהבת חינם, היה קסם באוויר כשכולם נרתמו בהתלהבות לכל המשימות. אנחנו נמשיך מדי שנה לשמח ביום המיוחד הזה"-סיכמה אסנת לוין, מנהלת סקטור המנהל של מכבי בצפון

צוות מכבי בפעילות לכבוד יום המעשים הטובים -קרדיט צילום: מירב אובנטל
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות