01.08.2021

יום ראשון

קרדיט: עיריית חיפה

יום המורה 2020: עיריית חיפה במחווה מרגשת למורים

לרגל יום המורה הבינלאומי, עיריית חיפה פרסמה קול קורא בדף הפייסבוק, בו קראה לתושבים לקבל סיפורים והמלצות על אנשי חינוך שהצליחו להשפיע על חייהם

מתוך עשרות פניות שהתקבלו, בחרה עיריית חיפה את הסיפורים המרגשים ביותר שנכתבו על ידי התלמידים, ההורים והתלמידים לשעבר, ויצאה יחד איתם להפתיע את אנשי החינוך בבית הספר ובגן הילדים, לומר להם תודה מיוחדת ולהעניק להם זר פרחים כהוקרה על היותם "מורים לחיים". 
אנשי החינוך שזכו במחווה הם ניצה סלומון, מחנכת מחטיבת ביניים רעות לאמנויות, חן ביטון, מחנכת מתיכון קריית חיים וסימה בן סימון סייעת גן דתי ממלכתי "אורות". שלוש נשות החינוך התרגשו והודו לעיריית חיפה, לתלמידים ולהורים על ההוקרה וההערכה. 


אלה מוגליבסקי, תלמידה לשעבר פנתה לעיריית חיפה וסיפרה לנו על המורה ניצה סלומון המלמדת בחט"ב רעות לאמנויות. "ניצה לימדה בכיתה המקבילה בכיתה שלמדתי. במהלך החופש הגדול בתום שנתי הראשונה, ניצה פגשה אותי ושאלה לשלומי. מתשובתי הבינה כי המצב "לא משהו", היום בדיעבד אני מבינה שחוויתי חרם. היא הציעה לי לעבור לכיתתה. הצעה זו שינתה לי את החיים. מכיתה זו יצאתי עם חבריי הטובים עד היום (מזה 28 שנים), ניצה לקחה אותי תחת חסותה והכניסה אותי לביתה. כשאבי נפטר ניצה עטפה אותי באהבתה הרבה ודאגה לרתום את כל בית הספר לתמוך בי. היא היוותה עבורי עוגן בטוח, בית מקום מפלט, יחד עם אהבתה הרבה ידעה להציב גבולות ולא וויתרה לי ולא עליי". 


במפגש המרגש ביניהן אמרה: "אני לא חושבת שיש אדם שהשפיע עליי יותר ממה שאת השפעת עליי בחיים שלי… היה לי חשוב שלא רק אני אדע כמה השפעת על החיים שלי, אלא שעוד כמה אנשים ידעו.. ". 
לינוי אייזנבך, תלמידת כיתה י"ב למורה חן ביטון המלמדת בתיכון קריית חיים: "עשית בשבילי כל כך הרבה, את חלק כל כך גדול בחיים שלי שאני לא יודעת איך להסביר.. תמיד ידעת לבוא ולאמר לי את המילה הנכונה ולחזק אותי..". 


אורלי אשור, אמו של אחד מילדי גן אורות הודתה לסייעת הגן סימה בן סימון:  "תודה שאת יותר מסבתא עבור כל ילד וילדה בגן, דואגת לילדינו כאילו שהם שלך, עוטפת אותם בחום ובאהבה, משקיעה מזמנך ומטפחת את הגן ונותנת לנו ההורים ללכת בנחת לעיסוקים שלנו…. "

בסרטון: התלמידה לינוי והמורה חן ביטון מתיכון ק.חיים

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

משטרת ישראל ערכה השבוע פעילות אכיפה מוגברת בתחומי מרחב אשר שבמחוז חוף למען בטחון משתמשי הדרך ואיכות חיי התושבים

במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים, ערכו השבוע שוטרי התחנות שבתחום מרחב אשר בשת"פ השיטור העירוני ומשטרת התנועה הארצית פעילות מוגברת בתחומי התחנות אשר התמקדה באכיפת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות