20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית חיפה

יום הכנה משותף לקידום תכנית אסטרטגית להתחדשות הדר נערך בעיריית חיפה

רה״ע עינת קליש רותם: ״הדר היא הלב של חיפה. הפיתוח שלה יתרום לפיתוח של העיר כולה"

במסגרת חזונה של רה״ע לשקם את שכונת הדר, התקיים בסוף השבוע מפגש עבודה משותף למען קידום התכנית האסטרטגית להתחדשות הדר.

התכנית עוסקת בשיפור השכונה ומתן פתרונות במגוון תחומים, בינהם: מרחב ציבורי, תרבות, שימור, חינוך, תיירות, דיור, ביטחון אישי, תחבורה ועוד.

צילום: דוברות עיריית חיפה

המפגש, שיזמה רה״ע עינת קליש רותם, נועד כדי לייצר חשיבה אסטרטגית משותפת של הנהלת העירייה ביחד עם ׳חיפה 2030׳, שהינו הגוף המתכלל את התכנית ועם מנהלי האגפים, שתרמו כל אחד בתחומו לטובת קידום הפרויקט באספקטים השונים, כגון: תכנון עיר, רווחה, תברואה, שימור ועוד.

רה״ע עינת קליש רותם: ״שיקום שכונת הדר יהיה נושא מרכזי בתקציב 2022. הדר היא מיקרוקוסמוס של מדינת ישראל, היא סמל, הלב של חיפה. מדובר בפרויקט מורכב שנעבוד עליו כולנו ביחד בכוחות משותפים״.

עו״ד ענבל ריבלין, מנהלת ׳חיפה 2030׳: ״האתגר הוא עצום, כשאנו אומרים שכונה, יש לזכור שמדובר בכ-40 אלף תושבים, כגודל האוכלוסייה של עיר קטנה בישראל. בשנים האחרונות גילו את קסמה של הדר הרבה מאוד צעירים שלא הכירו אותה בימיה השוקקים, משפחות וקהילות ממגזרים שונים. זה בדיוק הרגע לתת לה את הדחיפה שמגיעה לה״

צילום: דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות