05.12.2021

יום ראשון

צילום: מועצה מקומית קריית טבעון

טקס מרגש נערך בחטיבת הביניים אורט גרינברג בקרית טבעון לחנוכת מרחב הלמידה "בנועם" לזכרו של נועם לוי ז"ל

טקס מרגש נערך בשבוע שעבר בחטיבת הביניים אורט גרינברג לחנוכת מרחב הלמידה "בנועם" לזכרו של נועם לוי ז"ל, בוגר בית הספר, שנפטר  בשנת 2019 ממחלת הסרטן. המרחב הוקם בשיתוף פעולה של מספר גורמים בהם: המועצה, המשפחה ובית הספר כמו גם אנשים רבים שהושיטו יד על מנת לייצר מקום קסום בחיק הטבע שבו ניתן ללמוד, לחקור ולהיות ביחד. 

הטקס המכובד נערך במעמד ראש המועצה עידו גרינבלום, מנהלי המחלקות, צוות בית הספר, משפחה, חבריו של נועם, נציגי ועד ההורים המרכזי, הורים פעילים ותלמידים.

במהלך הטקס התלמידים והצוות ספרו על אהבתם למקום, רקדו ושרו שירים שנועם אהב במיוחד. לאורחים נתנה אפשרות לכתוב כמה מילים לנועם וכל המילים הודבקו על בלונים שהופרחו השמיימה. 

עידו גרינבלום: "בהתרגשות גדולה חנכנו השבוע בחטיבת הביניים מרחב לימודי לזכרו של נעם לוי היקר ז"ל. 

נעם היה תלמיד בתיכון – חייכן ואוהב חברה, אכפתי ועם לב גדול, נבון וטוב לב. 

לאחר שנפטר, החליטו הוריו להנציחו וביחד עם שותפים רבים הוקם מרחב למידה חדש ומקסים בחטיבה – שיאפשר לימודים במרחב הפתוח, מפגשים של תלמידים ותלמידות, לימודים ופנאי, מקום שישלב תכונות של נעם, חיוך וחיים לצד רצינות ולימודים. תודות – למשפחת לוי היקרה והמקסימה, להנהלת אורט גרינברג קרית טבעון, לעובדי המועצה מכל המחלקות שתמכו ודחפו ועשו וליוו, לוועד ההורים שליווה וחלם, לחברים והחברות של משפחת לוי שהיו שם לאורך כל הדרך ולתלמידים והתלמידות שהובילו את הטקס המרגש."

מנהל בית ספר אורט איתי לוי סיפר על אופיו המיוחד של נועם, תאר כיצד הוא הצליח ללכד סביבו חברים רבים, את הרעות שהתחזקה בין נועם לבין חבריו סביב המחלה ואת ההשראה שניתן לקבל ממערכת היחסים המיוחדת שנוצרה.

מנהלת חטיבת הביניים אורט גרינברג טל רייס: "מרחב למידה בנועם יהיה מקום שבו הצחוק, שמחה ואהבת הטבע יאפשרו חוויית למידה מהנה והזיכרון של נועם לוי ז"ל ישמר בו לעד".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות