23.05.2022

יום שני

תמונת מקבלי דרגות רב סמל בכיר צילום: דוברות המשטרה

טקס הענקת דרגות למצטייני מחוז חוף לקראת יום העצמאות התשפ"ב

היום (ג') התקיים טקס הענקת דרגות למצטייני מחוז חוף לקראת יום העצמאות התשפ"ב.

הטקס התקיים במעמד מפקד המחוז ניצב יורם סופר, סגן מפקד המחוז תנ"צ דודו בואני, סגל הפיקוד המורחב, מקבלי הדרגות הנרגשים, בני המשפחות, שוטרים, קצינים, מתנדבים מכלל מרחבי המחוז.

במהלך הטקס הוענקו והוכרזו 36 דרגות לשוטרים וקצינים מכלל מרחבי המחוז והמטה מהם 7 דרגות רס"ב, 13 דרגות רנ"ג ו 16 דרגות קצונה – פקד ורפ"ק.

הטקס המכובד נערך במתכונת מלאה, במרכז מיר"ב בחוף הכרמל לאחר שבשנתיים האחרונות התקיים במתכונת מצומצמת בשל מגבלות הקורונה.

מפקד מחוז חוף, ניצב יורם סופר צילום: דוברות המשטרה

ניצב יורם סופר בירך את המצטיינים ואמר: "השנה חוגגים את יום העצמאות בסימן יד פוגשת יד אחות, במסגרתה מדינת ישראל תצדיע לאזרחיות ואזרחים אשר תורמים תרומה יוצאת דופן לבנייתה של חברה ישראלית טובה יותר. וכך גם אתם, שלושים ושישה מקבלי הדרגות…אתם אלו היושבים כאן מכלל יחידות המחוז, כל אחד ואחת מכם בחלקתו הקטנה הוסיף נדבך משמעותי בעשיית המשטרה, למשטרה טובה יותר. בפועלכם, במסירות, במקצועיות ובאחריות, עומדים אנו על קיומה המתוקן של החברה, אתם המפתח לאיכות החיים במדינה, עליו נסמך הביטחון האישי של האזרחים.

הערב נציין את יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה….גם אנחנו במחוז חווינו אירועים קשים מנשוא. לפני כשבעה חודשים במהלך חג הסוכות נדרס למוות המתנדב חוסאם סג'ייר זכרו לברכה ונפצע קשה השוטר אבו ריש. הדורס שדרס והפקיר את השניים נעצר והוגש נגדו כתב אישום בגין עבירת רצח באדישות.
ולפני כחודש, פיגוע רצחני בחדרה בו נרצחו שני לוחמי מג"ב שיראל אבוקרט ויזן פאלח, זכרונם לברכה. המחבלים חוסלו בזירה ע"י כוח משטרתי ונוספים.

נחבק ונתמוך את המשפחות השכולות, נלווה את שוטרינו הפצועים והחולים, אשר נלחמים מידי יום מלחמה אישית קשה להחלמה ושיקום ונאחל כי תחזרו אלינו בבריאות טובה.

השנה האחרונה היתה עבור מדינת ישראל, משטרת ישראל ומחוז חוף, שנה שלוותה באתגרים משמעותיים, ובמרכזם מבצע "שומר חומות". התמודדנו עם אירועי סדר ציבורי לצד ריבוי הפיגועים והצורך להשיב את תחושת הביטחון האישי של האזרחים.

אתם השוטרים נושאים על כתפיכם משימה ערכית לאומית חיונית מאין כמוה – לשרת ולהגן באמונה ובמסירות את המדינה ואזרחיה. משימה זו אינה יודעת מגבלות זמן ומקום, והיא מציבה בפני כולנו מידי יום ולילה אתגרים ומצבים סבוכים תוך סיכון חיינו. עלינו להמשיך בטיפוח עשייתנו, בשיפור מתמיד, במצוינות ובמקצועיות.
השנה יחול יום העצמאות יחד עם עיד אל פיטר ומכאן אני שולח את ברכותיי לבני הדת המוסלמית וחג שמח.

אני מבקש להודות לבני המשפחה בתמיכתם האיתנה והיומיומית בבני הזוג, אתם מהווים שותפים לעשייה, לא פחות מכך, להצלחותיה של משטרת ישראל. על כך אני מבקש לייחד תודה גדולה ולהביע הערכה עמוקה".

צילום: דוברות המשטרה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות