20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית קרית ביאליק

טקסי קבלת כיתות א' בקריית ביאליק

בימי הקיץ האחרונים לפני תחילת שנת הלימודים קיימו בתי הספר בקריית ביאליק את טקסי קבלת כיתות א' בצל משבר הקורונה. ראש העיר אלי דוקורסקי הנחה את מנהלי בתי הספר לקיים את קבלות הפנים החגיגיות לתלמידים העולים לכיתות א' במסגרת מגבלות משרד החינוך ולא לוותר עליהם.

ראש העיר אלי דוקורסקי: "תחילת דרכם של הילדים הרכים במערכת החינוך וכניסתם לכיתה א' קוראת פעם אחת בחיים. זה אירוע מרגש ובלתי נשכח, לכן קיבלתי החלטה לקיים את טקסי קבלת הפנים לתלמידי כיתות א' יחד עם הוריהם לכל כיתה וכיתה בנפרד בחצרות בתי הספר תחת מגבלות משרד החינוך. התרגשנו לקבל את 575 ילדים שיתחילו בראשון לספטמבר את חייהם החדשים כתלמידים. אני מודה למנהלי בתי הספר ולצוותים החינוכיים על היערכותם המהירה  ".

צילום: דוברות עיריית קריית ביאליק
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות