18.05.2022

יום רביעי

צילום: איגוד השיט בישראל

טל שדה ונועה לסרי זכו במדליית הכסף באליפות העולם לנוער במפרשיות 470

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

סגני אלופי העולם במפרשיות 470 בבוגרים ובנוער במקביל! הצמד מבנימינה-גבעת עדה זכו היום במדליית הכסף באליפות העולם לנוער (עד גיל 24), שהתקיימה בסן רמו שבאיטליה.

אליפות העולם לנוער במפרשיות 470 ננעלה היום עם הצלחה גדולה לצוות הישראלי של טל שדה ונועה לסרי המתחרים ב470 מעורב (צוות של אישה וגבר). אליפות הנוער כללה צוותים של עד גיל 24, כך שצוותים בוגרים רבים מרחבי העולם התמודדו בה.

צילום: איגוד השיט בישראל

שדה ולסרי הגיעו לשיוט המדליות מהמקום השני הכללי, לאחר 10 שיוטים במהלך חמישה ימים, שבמהלך כולם סיימו בעשרת המקומות הראשונים, תוך שהם מפגינים רמה גבוהה ודומיננטיות. הצוות האיטלקי, שהגיע לשיוט המדליות מהמקום הראשון עם 20 נקודות הפרש, הבטיח לעצמו למעשה את מדליית הזהב וללסרי ושדה נותר לסיים את שיוט המדליות במרחק בטוח מהצוותים הצרפתי, הגרמני והאמריקאי. מקום רביעי בשיוט המדליות הבטיח את מדליית הכסף.

בסיום השיוט אמרה לסרי- "ההשתתפות בתחרות הזו הייתה ברכה מבחינתנו. עוד נסיון תחרותי ושיפור מתמיד של היכולות שלנו". שדה הוסיף- "יש לנו שנה עד אליפות העולם 2022 שתתקיים בישראל וננסה להציג את היכולות שלנו גם מול הקהל הביתי".

צילום: איגוד השיט בישראל

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות