18.05.2022

יום רביעי

צילום: דוברות עיריית טירת כרמל

טירת כרמל ציינה 77 שנה לניצחון על גרמניה הנאצית

באנדרטת הזיכרון ללוחמי מלחמת העולם השנייה שבגן התותח בטירת כרמל נערך הערב (שני) הטקס השנתי, לציון 77 שנה לניצחון על גרמניה הנאצית, בהשתתפות וטרנים תושבי העיר, יוצאי הצבא האדום ועשרות בני נוער, תלמידים וחניכי תנועות הנוער. השנה הופק הטקס לראשונה על ידי עמותת סחלב ובשיתוף משרד העלייה והקליטה והאגף לשירותים חברתיים.

צילום: דוברות עיריית טירת כרמל

ראש העיר, אריה טל אמר בטקס: "אנו עומדים כאן היום כדי להצדיע ללוחמי דור הוותיקים, הווטרנים, הגיבורים והאמיצים, שלחמו בצורר הנאצי – ויכלו לו. בזכות גבורתכם, ואומץ לבם של רבים שכבר אינם איתנו, אנו ניצבים כאן כעת, 77 שנה אחרי הניצחון על גרמניה הנאצית – ניצחון רוח האדם וערכי החירות והחופש על הרשע, על הגזענות, על הרודנות ועל הדיכוי. מי ייתן והעולם לא יידע עוד תקופות אפלות ולא יידע עוד מלחמה, גזענות, שנאה ופחד.

"וטרנים יקרים, אנו מבטיחים להמשיך ולהוקיר את פועלכם, את ההקרבה, את הלחימה הבלתי מתפשרת ואת עוז רוחכם – ולהעבירה הלאה לדורות הבאים, שחלקם נמצאים כאן היום איתנו במעמד זה. כולי תקווה שנמשיך להיפגש כאן כולנו, גם בשנה הבאה".

לצד ראש העיר, אריה טל השתתפו בטקס ראש האגף לשירותים חברתיים בעירייה, איתנה שר שלום וסגניתה, רותי פרידמן; מנכ״ל עמותת סחלב, אלי ברגר; נציגת משרד העלייה והקליטה, נטליה יפרח; ואחראית מועדון הווטרנים, תמרה מרגולין.

צילום: דוברות עיריית טירת כרמל
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות