05.12.2021

יום ראשון

טיל נ"ט שנורה מסוריה במהלך תקיפה של חיל האוויר הלילה נפל בים באזור חיפה, לא היו נפגעים

בעקבות הדיווח על פיצוץ טיל הנ"מ אשר חצה מסוריה והתפוצץ מעל הים מול חופי חיפה חוזרת עו"ד שרית גולן שטיינברג, יו"ר איגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה על קריאתה לסגירת המפעלים הפטרוכימיים במפרץ חיפה:

"התעוררנו הבוקר לדיווח נוסף על הסכנות המיידיות בנוכחותם של המפעלים הפטרוכימיים במפרץ חיפה. זוהי תזכורת נוספת לסכנות במקרה של תקיפת טילים על אזור מפרץ חיפה הרווי באתרים פטרוכימיים המהווים יעד אסטרטגי לאוייבי ישראל. מדינת ישראל לא יכולה להמשיך להפקיר את ביטחונם של כמיליון אזרחי מדינת ישראל. לצד סיבות רבות המצדיקות את סגירת בז״ן וגרורותיה ניצבת בראש הסיבה הבטחונית שח סיכון בטחוני ממשי ואמיתי לפגיעה בעשרות אלפי אדם במקרה של ירי טילים לכיוון המפעלים. אנו חוזרים ודורשים את השלמת סקר סיכונים למצבי חירום על ידי המשרד להגנת הסביבה באופן מיידי, סקר שהיה צריך להשלימו כבר לפני שלוש שנים. אני מזמינה את שר הביטחון, השרה להגנת הסביבה ושרת האנרגיה לסיור בהובלת איגוד ערים על מנת לקדם את פינוי המפעלים."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות