27.07.2021

יום שלישי

שמורת עין אפק. צילום: תמר עבדת רשות הטבע והגנים

חנוכה בטבע: כ-100 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע

בין האתרים הבולטים : ירקון תל אפק עם 3500 מטיילים, קיסריה עם כ 3100 מטיילים, תל אשקלון עם כ 2500 מטיילים והבניאס עם כ 2000 מטיילים.השבוע מציינת רשות הטבע והגנים את שבוע המורשת בישראל, שמתקיים מידי שנה בחג החנוכה. 

מזי מגנאג׳י מוסקוביץ: ״הפעילויות מהוות הזדמנות נהדרת לפגוש את העבר בשפה עכשווית ועדכנית, באמצעות מדריכים מיומנים, חוויות תוכן עשירות ומרתקות, מיצגים חדשים שמעירים את העבר לחיים ואתרים שמספרים את סיפורה של הארץ ומתיישביה לאורך ההיסטוריה״.

שמורת עין אפק. צילום: תמר עבדת רשות הטבע והגנים

הפעילות נערכה בשיתוף משרד ירושלים ומורשת, רשות הטבע והגנים, המועצה לשימור אתרי מורשת ורשות העתיקות, אשר פועלים כל ימות השנה בשימור ובפיתוח המורשת ואתריה ובהעמקת הקשר בין תושבי הארץ לאתריה. בסוף השבוע ובכל ימי חג החנוכה יתקיימו סדנאות שימור, חפירות ארכיאולוגיות עם רשות העתיקות, מופעים והצגות לכל המשפחה, מרחבי בריחה אל העבר, סדנאות תיפוף, סדנאות יצירה, סיורים מודרכים בעקבות דמויות היסטוריות ועוד עשרות חוויות תוכן עשירות בידע ובהנאה.לצד אלה יתקיימו אירועים ברשת, סיורים וירטואליים מודרכים, הרצאות בזום, מופעים וחידון חמיצר חידון אינטרנטי בעקבות אוצרות מורשת ישראל.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

"לילה לבן" באתרי התיירות בעמק יזרעאל

מגוון פעילויות לאור ירח מלא ברחבי העמק ב23-24/8/21 המועצה האזורית עמק יזרעאל היא אחת המועצות האזוריות הגדולות בישראל ובה 40 ישובים, הממוקמים במרחב תיירותי עצום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות