16.05.2022

יום שני

צילום: רוני אלברט

ח"כ שרון רופא-אופיר ביקרה במרכז הרפואי לגליל

ח"כ שרון רופא-אופיר (ישראל ביתנו) ערכה ביקור היכרות במרכז הרפואי לגליל בנהריה.

בחלקו הראשון של הביקור, בו נפגשה עם חברי ההנהלה הבכירה, קיבלה ח"כ רופא-אופיר ממנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, סקירה מפורטת על התפתחותו של ביה"ח, כמו גם על הקשיים והאתגרים מולם הוא עומד. בין השאר סיפר לה, כי מדובר בביה"ח השני בגודלו צפונית לת"א, הכולל 730 מיטות ומעניק שירותים ל-650 אלף תושבים.

כמו כן הציג בפניה פרופ' ברהום את חזונו ותוכניות לשנת 2022, וביניהם שיפוץ שתי מחלקות פנימיות, בניית מרתפי אישפוז פנימיים לחירום, החלפת מכשירי CT, מתן רישיון למכשיר PET-CT, וכן מיסוד והפעלת מערך האקמו.

צילום: רוני אלברט

לאחר מכן ביקרה ח"כ רופא-אופיר באגף נשים ויולדות, שם התרשמה מאוד מחדרי הלידה וממרפאת "כולנה", המיועדת עבור נשים לפני או אחרי לידה, אשר עברו טראומה וסובלות מחששות ופחדים או קושי בבדיקה רפואית.

ח"כ רופא-אופיר גילתה לפרופ' ברהום, כי היא זוכרת את המרכז הרפואי עוד מהתקופה בה שימשה כתבת בקבוצת "ידיעות אחרונות" וסיקרה את מלחמת לבנון השנייה, במהלכה ספגה העיר נהריה התקפה של מאות טילים, שאחד מהם פגע במחלקת העיניים שבביה"ח.

פרופ' ברהום הודה לחברת הכנסת על הביקור ואמר כי הוא רואה בה שותפה נאמנה של המרכז הרפואי ושגרירה של אזור הצפון, ממנו היא מגיעה.

ח"כ רופא-אופיר: "התרשמתי מאוד מהמרכז הרפואי, במהלכו פגשתי אנשים עם ברק בעיניים. המדיניות שמוביל פרופ' ברהום מלמדת שניתן לשלב רפואה מצוינת עם אנושיות, תוך מתן שירות המותאם לאוכלוסייה המגוונת אותה משרת המרכז הרפואי".

צילום: רוני אלברט
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות