04.12.2021

שבת

ח"כ נעמה לזימי במרכז יחד עם שרון נסים ועו"ד שרית גולן שטיינברג צילום: רשות נחל הקישון

ח"כ נעמה לזימי ביקרה היום ברשות נחל הקישון

היום התקיים ביקור ברשות נחל הקישון של ח"כ נעמה לזימי, יו"ר שדולת חברי הכנסת להבראת מפרץ חיפה. הביקור נערך ביוזמת עו"ד שרית גולן-שטיינברג, יו"ר איגוד ערים להגנת הסביבה חיפה.

במסגרת הביקור הציגה מנכ"לית רשות נחל הקישון, שרון נסים, את פעילות הרשות והאתגרים העומדים בפני רשות הנחל ובהם מניעת פגיעה בנחל וסביבתו מתוכניות חברת נמלי ישראל להקמת מחסנים לוגיסטיים ושטחי מכולות ומימוש הקמתו של פארק מורד נחל קישון.

צילום: רשות נחל הקישון

לדברי ח"כ נעמה לזימי: "הביקור בנחל הקישון ביחד עם מנכ״לית רשות נחל הקישון ויו״ר איגוד ערים להגנת הסביבה הבהיר לי את החשיבות האסטרטגית של מורד הקישון עבור תושבות ותושבי מטרופולין חיפה ואיכות חייהם. אפעל למיצוי הפוטנציאל של סביבת הנחל כריאה ירוקה ולשמירה על המגוון הביולוגי הייחודי במקום. בכוונתי לסייע ככל הניתן מול הגורמים הרלוונטיים לעניין התוכניות הנדונות כיום שלהן השלכה על הנחל".

לדברי עו"ד שרית גולן שטיינברג: "חובתה של עיריית חיפה לפעול מול ממשלת ישראל להשגת תקצוב מלא להקמת פארק מורד נחל קישון. אני חוזרת ואומרת שמטרופולין חיפה לא יכול להיות ה'בן החורג' של מדינת ישראל בקבלת תקציבים. מיליון תושבי המטרופולין זכאים לקבל פארק ירוק וסביבתי, כחלק מרצף מטרופוליני. זאת, כפיצוי לשנים של סבל מזיהום ומפגעי סביבה של תעשייה פטרוכימית. הגיע העת ל'החליף דיסקט' ולפעול להשגת תקציבים להקמתו של פארק הקישון.
מנכ"לית הרשות הודתה לח"כ לזימי ולעו"ד גולן-שטיינברג על הביקור ועל נכונותן לסייע לרשות הנחל לקידום יעדיה והקמת הפארק לרווחת תושבי המטרופולין.

ח"כ נעמה לזימי במרכז יחד עם שרון נסים ועו"ד שרית גולן שטיינברג צילום: רשות נחל הקישון
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות