20.05.2022

יום שישי

ח"כ לימור מגן תלם עם אדם אמילוב סגן עיריית קרית ים

ח"כ מגן תלם החיפאית סיירה היום ברשויות המקומיות, נשר, יקנעם וקרית ים

ח"כ לימור מגן תלם, ישראל ביתנו, ביקרה היום בשלוש רשויות מקומיות, בנשר, יקנעם וקרית ים.

במסגרת הסיורים נפגשה ח"כ מגן תלם עם מר רועי לוי ראש עיריית נשר וסגן ראש העיר גאורגי גרשקוביץ', עם אדם אמילוב סגן עיריית קרית ים, ועם ראש העיר יקנעם מר סימון אלפסי וסגן ראש העיר רומן פרס.

ח"כ לימור מגן תלם עם ראש העיר יקנעם סימון אלפסי וסגן ראש העיר רומן פרס.

ח"כ מגן תלם שהינה עורכת דין במקצועה, כיהנה כיועצת משפטית בעירייה מקומית מגדל העמק במשך 20 שנה, ולכן שואבת מנסיונה וההכרות הייחודית עם התנהלות הרשויות המקומיות.

ח"כ מגן תלם שוחחה עם נציגי ישראל ביתנו ועם ראשי העיר על נושאים של קליטת עליה מאוקראינה ברשויות וטיפול גופי הרווחה בעיר בקשישים, בנוסף לנושאים כמו דיור, בנייה, יוקר המחיה, העצמת סמכויות הרשויות והקלת הבירוקרטיה עבור האזרח.

ח"כ מגן תלם מסרה: "כמי שמגיעה מרשות מקומית אני מכירה מקרוב את ההתנהלות של העיריות והאתגרים העומדים לפתחן. הסיורים שערכתי היום והפגישות עם ראשי עירייה ערכיים ומסורים, מעניקים לי את ההשראה והמוטיבציה להמשך הדרך להסדרת שורת בעיות שמקשות על פעילות הרשויות ותושביהן"

ח"כ מגן תלם עם רועי לוי ראש עיריית נשר וסגן ראש העיר גאורגי גרשקוביץ
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת בחוקותי

כניסת שבת: 19:00יציאת שבת: 20:16 פרשתנו פותחת בפסוק: ״אִם בְּחֻקֹּתַי תֵּלֵכוּ וְאֶת מִצְוֹתַי תִּשְׁמְרוּ וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם״ (ויקרא כ"ו, ג'). מיד מעדכן אותנו הקדוש ברוך הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות