21.05.2022

שבת

צילום: יח"צ ח"כ לימור מגן תלם

ח"כ לימור מגן תלם סיירה בעמותת לב ח"ש בחיפה המסייעת למשפחות במצוקה כלכלית, בריאותית ונפשית

ח"כ לימור מגן תלם סיירה היום (ב') בעמותת לב ח"ש, שמסייעת כבר למעלה מ-23 שנים לעשרות אלפי משפחות במצוקה כלכלית, בריאותית ונפשית בחיפה.

ח"כ מגן תלם נפגשה עם מנכ"לית העמותה, דקלה כהן מיכאל שסיפרה לה על פעילות העמותה וההכנות של תרומות סלי מזון רבים לנזקקים קראת חג הפסח.

העמותה עוסקת באופן שוטף באריזות וחלוקות מזון שבועיות ליצולי שואה ונזקקים; הפעלת מרפאות שיניים, תרומת ריהוט ואבזור הבית לאנשים שידם אינם משגת, פרויקט חונכות לילדים חולי סרטן ומחלות ממושכות, מועדון חברתי לניצולי שואה ועוד.

בין היתר העמותה מפעילה פרויקט בשיתוף אגף הרווחה בעיריית חיפה, במסגרתו מבקרים הפקחים אצל הקשישים מטופלי הרווחה. על נושא זה קיימה ח"כ מגן תלם דיון מהיר בכנסת והדגישה את חשיבות המעורבות הקהילתית לרווחתם הנפשית והפיזית של הקשישים הבודדים.

ח"כ מגן תלם מסרה: "כחיפאית אני רואה חשיבות רבה בהשקעה באזור, ובשל כך ישראל ביתנו עמדה על כך שיופנו תקציבים רבים להשקעה בתשתיות, בריאות ורווחה בחיפה ובכל הצפון".

"משמח מאוד לראות את היוזמה של אזרחים שבליבם דאגה לרווחה הפיזית והנפשית של האוכלוסייה המקומית, תוך היכרות עם הקשיים והצרכים הייחודיים בקהילה".

צילום: יח"צ ח"כ לימור מגן תלם
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות