20.05.2022

יום שישי

בתמונה: ח"כ לימור מגן תלם עם גלעד בודנהיימר ראש תחום בריאות הנפש, ד"ר אייל פורמן ראש מחוז הצפון ועדית כהן מנהלת המרפאה.

ח"כ לימור מגן תלם: "כחיפאית שמחתי לבקר במרכז לטיפול בהפרעות אכילה בעיר"

לאחר שהשיגה 15 מיליון ש"ח לטובת הטיפול בהפרעות אכילה בקהילה, ח"כ לימור מגן תלם, ישראל ביתנו, בביקור במרכז הרפואי של מכבי שירותי בריאות בחיפה

ח"כ לימור מגן תלם, מטעם "ישראל ביתנו", ביקרה היום (ד) במרכז הרפואי של 'מכבי שירות בריאות' בגרנד קניון חיפה.

במכבי בקשו להביע הערכה ומילות תודה לח"כ ולמשרד הבריאות אשר הבינו את הצורך ופעלו להעביר כספים לצורך הטיפול בהפרעות אכילה גם בקהילה.

ח"כ לימור מגן תלם התרשמה מהפעולות הנעשות במכבי למיגור התופעה: "הצעד החשוב והמיידי ביותר שניתן לעשות למיגור תופעת הפרעות האכילה, הוא לשים את מיטב המאמצים על מניעה ושיקום. אם נצליח למנוע אשפוז ולחזק את הטיפול בקהילה, נחסוך כאב רב למשפחות ומטופלות שממתינות לאשפוז ונחסוך מיליונים מכספי משלם המיסים".

ח"כ מגן תלם הוסיפה: "כחיפאית שמחתי במיוחד לבקר במרכז לטיפול בהפרעות אכילה בחיפה, מרכז שנותן מענה מקצועי והוליסטי למטופלים, מטופלות ובני משפחותיהם".

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר אייל פורמן: "תופעת הפרעות האכילה הלכה והחמירה בזמן מגפת הקורונה, לכן קיים צורך להגביר את המשאבים למערך הטיפול. במשרד הבריאות יש כוונה לטפל בתופעה, יחד עם זאת, במכבי אנחנו ערים לבעיה וכבר פועלים להגביר ככל הניתן את מערך הטיפולים והמענה הרפואי והנפשי בהפרעות אכילה"

ח"כ לימור מגן תלם, ביחד עם הנהלת מכבי-קרדיט צילום: מירב אובנטל
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת בחוקותי

כניסת שבת: 19:00יציאת שבת: 20:16 פרשתנו פותחת בפסוק: ״אִם בְּחֻקֹּתַי תֵּלֵכוּ וְאֶת מִצְוֹתַי תִּשְׁמְרוּ וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם״ (ויקרא כ"ו, ג'). מיד מעדכן אותנו הקדוש ברוך הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות