29.11.2021

יום שני

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל

ח"כ טטיאנה מזרסקי ביקרה במרכז הרפואי לגליל

ח"כ טטיאנה מזרסקי, החברה בוועדת הבריאות של הכנסת, ערכה ביקור במרכז הרפואי לגליל בנהריה. מדובר בביקורה השני של ח"כ מזרסקי במרכז הרפואי בשבועות האחרונים, לאחר שבפעם הקודמת השתתפה בכנס ראשי רשויות ואישי ציבור, אז גם ביקרה במחלקות שונות.

בתחילה התקיים במרכז לחינוך לבריאות ע"ש אנגל מפגש עבודה, במהלכו הציג בפניה מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, סקירה על ביה"ח, העובר בעשור האחרון תהליכי התפתחות וצמיחה אדירים, עם פתיחת מחלקות, יחידות ושירותים חדשים שלא היו קיימים עד אז בגליל.

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל

נוסף על כך הדגיש בפניה את האתגרים הרבים שניצבים לפתחו של המרכז הרפואי, ובהם העובדה שטרם אושרה הפעלתו של רובוט דה וינצ'י, שנרכש באמצעות עמותת הידידים, כמו גם הצורך הדחוף בשיפוץ מרתפים תת-קרקעיים בביה"ח לצורך אשפוז מטופלים במצבי חירום.

ח"כ מזרסקי, המכירה את המרכז הרפואי מהתקופה בה שימשה סגנית וממלאת מקום ראש עיריית כרמיאל, התרשמה מהתפתחותו הגדולה, והדגישה כי חרטה על דגלה לפעול בכנסת למען הבריאות בפריפריה וצמצום פערים.

בישיבה השתתפו גם סגן המנהל, ד"ר צבי שלג, המנהל האדמיניסטרטיבי, משה מיוחס, מנהלת הסיעוד, דליה טדגי, ועוזרת בכירה למנהל, מיטל אשור.

בתום הישיבה ערכו המשתתפים סיור במחלקה לכירורגיית ילדים, בהובלתו של מנהל המחלקה, ד"ר נדב סלייפר. יצוין כי המחלקה היפהפייה שופצה לאחרונה באדיבות הפדרציה היהודית האיראנית בניו יורק.

פרופ' ברהום: "אני מודה לח"כ מזרסקי על הביקור. מצאתי בה רצון עז לסייע, אוזן קשבת ואדם הרגיש למצוקת הבריאות בישראל, ובמיוחד המורכבות הקיימת בפריפריה בכלל ובמרכז הרפואי שלנו בפרט".

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

לא מוכנים לדרבי

האדומים של אלישע לוי חזרו מהפגרה נכנעו למחזיקת הגביע די בקלות, וספגו הפסד בית ראשון העונה 1-3, למרות זאת נשארו במקום השלישי בטבלה, חזק בתמונת

חדשות היום

הסנטר ג'יימס דיקי חתם בהפועל חיפה

מועדון הכדורסל הפועל בי-קיור לייזר חיפה שמח להודיע על החתמתו של הסנטר ג'יימס דיקי השלישי. דיקי (26, 2.07 מ׳), שיחק ארבע שנים באוניברסיטת צפון קרוליינה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות