18.05.2022

יום רביעי

צילום: דוברות עיריית עכו

ח"כ וסרמן לנדה בביקור בעכו: מתכוונת להפוך את נושא תקצוב הערים המעורבות לפרויקט הדגל של העשייה שלי

ח"כ רות וסרמן לנדה סיירה השבוע במקומות שנפגעו במהומות בעיר עכו בחודש מאי האחרון.

במסגרת הסיור, נפגשה עם ראש העיר עכו, שמעון לנקרי, בנושא של תקצוב הערים המעורבות ומיגור האלימות והפשיעה בחברה הערבית.

ראש העיר לנקרי תאר את המצב העדין בעיר אחרי המהומות ואמר: ״כדי לייצר מציאות אחרת של חיים בשותפות חייבים לשים דגש על מספר נושאים: אכיפה מוגברת שתכלול יחידות מיוחדות, טיפול בעומסים בבתי המשפט והגברת הענישה״. 

ח"כ וסרמן לנדה: ״יותר מחודש שאני במסע בערים המעורבות. ביקרתי בלוד, חיפה והיום בעכו. פגשתי בשטח אנשים מדהימים משני הצדדים, שרוצים לחיות בשותפות, לדאוג לחינוך ילדיהם ולהתפרנס בכבוד. ביקרתי בגלריה של משה אפוטה שנבזזה ונהרסה כליל עם פרוץ המהומות, ובגלידריה של מוחמד עלאק, שהפך אותה למכולת של מעדנים נטולי גלוטן כדי שגם לילדה יהודיה צליאקית שהוא פגש יהיה קינוח. לא יכול להיות ששניהם, שמשוועים  לחיים משותפים, לא יוכלו לממש את השאיפה שלהם בישראל של 2021. יחד עם ידידי שמעון לנקרי ועם ראשי רשויות נוספים של הערים המעורבות, אני מתכוונת להפוך את נושא תקצוב הערים הללו לפרויקט הדגל של העשייה שלי בכנסת״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות