02.07.2022

שבת

צילום: רוני אלברט

ח"כ ולדימיר בליאק ביקר במרכז הרפואי לגליל

ח"כ ולדימיר בליאק (יש עתיד) ערך ביקור היכרות במרכז הרפואי לגליל.

בחלקו הראשון של הביקור, בו נפגש עם חברי ההנהלה הבכירה, קיבל ממנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, ומסגנו ד"ר צבי שלג, סקירה מפורטת על התפתחותו של ביה"ח, כמו גם על הקשיים והאתגרים מולם הוא עומד.

צילום: רוני אלברט

פרופ' ברהום וד"ר שלג הציגו בפני ח"כ בליאק, המשמש מרכז הקואליציה בוועדת הכספים, את המהפכה הבריאותית שעוברת על המרכז הרפואי, הכוללת הקמת מחלקות, יחידות ושירותים חדשים רבים בעשור האחרון.
כמו כן הציגו בפניו את חזון המרכז הרפואי – שהינו ביה"ח השני בגודלו צפונית לת"א, המעניק שירותים ל-650 אלף תושבים – ותוכניות עתידיות, ובכללן שיפוץ המחלקות הפנימיות, בניית מרתפי אישפוז פנימיים לחירום, החלפת מכשירי CT, מתן רישיון למכשיר PET-CT, וכן מיסוד והפעלת מערך האקמו.

נוסף על כך הודו פרופ' ברהום וד"ר שלג לח"כ בליאק על כך שסייע רבות בתיקצוב 2 מיליון שקלים עבור המרכז הרפואי למען קידום נושא החדשנות בביה"ח.

עם תום ביקורו סייר ח"כ בליאק במלר"ד (מרכז לרפואה דחופה – מיון) ובמחלקה פנימית ג'.

פרופ' ברהום: "אני מודה לח"כ בליאק על הביקור והתמיכה. מצאתי בו רצון עז לסייע, אוזן קשבת אמיתית ואישיות אוהבת אדם, הרגישה למצוקת הבריאות בפריפריה בכלל ובמרכז הרפואי לגליל בפרט".

צילום: רוני אלברט
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות