23.05.2022

יום שני

צילום: דוברות עיריית טירת כרמל

ח"כ אופיר כץ ביקר היום בטירת כרמל ונפגש עם ראש העיר

ראש העיר טירת כרמל, אריה טל אירח היום (חמישי) בלשכתו את ח"כ אופיר כץ (הליכוד). בפתח הפגישה הציג ראש העיר תמונת מצב של הנעשה בעיר, על רקע שורה של פרויקטים הנמצאים בביצוע וכן פרויקטים שעתידים לצאת לדרך, בעיקר בתחום ההתחדשות העירונית.

ראש העיר הציג את האתגרים הניצבים בפני הרשות, נוכח הגדילה המשמעותית באוכלוסיה והצפי לשנים הבאות. כמו כן שב והדגיש, כי לא יהסס לעצור תהליכים של התחדשות עירונית כל עוד הדברים לא ייעשו תוך מעורבות מלאה של משרדי הממשלה: ״יזמים נוהרים לעיר ומבקשים לבנות עוד ועוד יחידות דיור, אלא שחוסר מעורבות מצד משרדי הממשלה מונע מאיתנו לאפשר לתושבים איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר – תחבורה, חינוך, תשתיות ועוד.

״ראשי הערים בפריפריה צריכים לצאת בקריאה משותפת – המדינה חייבת לתגמל ערים בצמיחה, ולא למנוע מהן תקציבים רק בגלל שהתקדמו מבחינה סוציו-אקונומית. זה אבסורד שפוגע בנו ובערים נוספות מהצפון לדרום״.
לאחר ששמע את הדברים, הבטיח ח״כ אופיר כץ לסייע ככל הניתן בוועדות הכנסת: ״יש צורך בפרויקטור שיגייס וירכז את כלל הרשויות, שסובלות מכך שהעיר שלהם גדלה – אבל השירותים לציבור נשארים באותו סדר גודל. מדובר בקושי עצום עבור ראש עיר, במיוחד בפריפריה, ונוצר מצב שבו ראשי רשויות מעדיפים להישאר בדירוג למ״ס נמוך, כדי שלא יימנעו מהם מענקים ותקציבים. הנושא הזו ראוי לדיון, ואני תמיד לרשותך״.

ראש העיר, אריה טל הודה לח״כ אופיר כץ והוסיף: ״הקשר בינינו הוא רב שנים, הרבה לפני שנכנסת לכנסת, ומאז הפעילות שלך הפכה אותך לאחד הפרלמנטרים הבולטים. כנבחר ציבור, ח״כ כץ ממשיך לתמוך בפריפריה שאותה הוא מכיר היטב. אני מודה לך על ההתגייסות, ומשוכנע שנוכל לקדם את הנושא״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות