13.06.2021

יום ראשון

חיפה מצטרפת ל- OECD!

במסגרת ועידה בינלאומית, המוקדשת לנושא "צמיחה מכלילה", ייערך הערב פאנל דיגיטלי לראשי ערים מובילות, בהשתתפות ראש עיריית חיפה, אשר יעסוק בהתמודדות עירונית עם משבר הקורונה.

חיפה מצטרפת ליוזמה בינלאומית לקידום "צמיחה מכלילה", לצד ערים רבות בעולם דוגמת פריז, לונדון, טוקיו, בילבאו ועוד.

"צמיחה מכלילה" היא צמיחה בה ישנה התייחסות לכלל האוכלוסיות, והיא מאפשרת לערים לצמוח כלכלית ללא העמקת העוני ואי-השוויון.
כך למשל, עיר המקדמת צמיחה מכלילה משקיעה את משאביה בפיתוח תעשיות היי-טק, אולם לצד זאת פועלת במקביל לחזק ולטפח גם את העסקים הקטנים שבה.
באופן זה מייצרת העיר הזדמנויות מגוונות של תעסוקה, המתאימות לכלל התושבים.

הערב (רביעי, 26.5) ייערך במסגרת ועידה בינלאומית, שתוקדש  לנושא "צמיחה מכלילה", פאנל ראשי ערים מובילות, בו תיקח חלק גם ראש עירית חיפה, עינת קליש רותם.
הכנס יעסוק בהתמודדות עירונית עם משבר הקורונה ושינויים מרחביים – טקטיים וארוכי טווח, המקודמים בעיר, במטרה לסייע לעסקים קטנים להתמודד עם תקופת המשבר. לצד ראש עיריית חיפה ישתתפו בפאנל גם ראש עיריית ברטיסלבה שבסלובקיה וראשי הערים של אוקלנד וסאן חוזה שבקליפורניה.

האירוע יתקיים בין השעות 18:00-19:30 ופתוח לקהל הרחב (יתקיים באנגלית), להרשמה: 

https://meetoecd1.zoom.us/webinar/register/WN_8hA7M5JRSwuResTnP_XeTw

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות