30.07.2021

יום שישי

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

חיפה מוקירה את המתנדבים בתקופת הקורונה

ראש העיר חיפה עינת קליש רותם, העניקה אמש [ד] תעודות הוקרה לנציגי כ – 80 ארגונים, אגודות מתנדבים ותושבים על פעילותם במהלך ההתמודדות עם משבר הקורונה. 

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

ראש העיר עינת קליש רותם הודתה למתנדבים ואמרה: "במהלך השנה האחרונה, שהייתה מהקשות שחווינו בשנים האחרונות נאלצנו כולנו להתמודד עם אתגרים, כמוהם לא ידענו מעולם. אתם הפנים היפות של חיפה, עשיתם לילות כימים, על מנת לוודא שלא יימצא בעיר, ולו תושב אחד ללא מצרכי מזון, תרופות או כל צורך אחר".

המתנדבים מייצגים את כל קשת האוכלוסייה בחיפה: יהודים, ערבים, בהאיים, חרדים וחילוניים, בני נוער, חניכי תנועות נוער, גמלאים, אנשי המגזר העסקי, פעילי שכונות ועמותות שונות, נציגי קופות חולים ופיקוד העורף.  

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

עוד השתתפו בטקס שהתקיים בעירייה: סגן ומ"מ ראש העיר מיכי אלפר, סגן ראש העיר דוד עציוני, חבר מועצת העיר אריה בליטנטל, ונציגי מערכות החינוך והרווחה שביקשו להודות באופן אישי למתנדבים על פעילותם שנעשתה מכל הלב, בכל שעות היממה וכללה בין השאר: אריזה וחלוקת סלי מזון ותרופות למשפחות נזקקות, מבודדי בית, קשישים וניצולי שואה,  ליווי ותמיכה רגשית באמצעות הטלפון, הדרכות לאוריינות דיגיטלית, פעילות להפגת בדידות וסיוע בצרכים בסיסיים.

סגן ומ"מ ראש העיר מיכאל אלפר: "חברה נמדדת בשעות משבר ואתם שמייצגים את כל מגוון האוכלוסיות המתגוררות בעיר, פעלתם מתוך אחדות ברוח השיתוף אותה התוותה ראש העיר מתוך רצון לעזור ולתרום לכל אדם בכל תחום בו נדרש הדבר".

יעל שפירא סגנית מנהלת אגף הרווחה: "לאורך השנים מהווים המתנדבים חלק משמעותי לחוסנה של העיר וביכולת של אנשי המקצוע לקדם ולסייע ברמה הפרטנית והקהילתית".

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הבלאגן ברחוב הסייפן – עקיצה ב 54 שניות

אפילו חיפאים ותיקים ומנוסים ייאלצו להודות במבוכה שאינם יודעים היכן ממוקם רחוב סייפן. מדובר ברחוב קטן ושליו ללא מוצא באורך כולל של כ200 מטר, הממוקם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות