04.07.2022

יום שני

צילום: ניר בליזיצקי דוברות עיריית חיפה

חיפה בין הרשויות החופיות הנקיות ביותר

מנתוני מדד ״חוף נקי״ של המשרד להגנת הסביבה עולה כי העיר חיפה היא בין רשויות החוף הנקיות ביותר בארץ

ע״פ נתוני מדד חוף נקי שפרסם אתמול (ד׳, 18.5) המשרד להגנת הסביבה למחצית הראשונה של חודש מאי, העיר חיפה מדורגת ״כנקיה מאד״ ומוצבת בין רשויות החוף הנקיות ביותר.

צילום: ניר בליזיצקי דוברות עיריית חיפה

בנוסף, הנתונים מצביעים על מגמת ירידה שחלה בנקיון החופים – 76.9% מהחופים הפתוחים (הלא מוכרזים) שנמדדו דורגו נקיים עד נקיים מאוד, ירידה של ממש לעומת המדד הקודם שעמד על 86.3%. בתקופה המקבילה אשתקד נמצאו 75.4% מהחופים נקיים עד נקיים מאוד.

על פי המדד, לצד חיפה בראש הרשימה נמצאות גם הרשויות החופיות: עכו, קריית ים, טירת הכרמל, נתניה, הרצליה, חוף השרון, מטה אשר, בת ים, תל אביב-יפו, גן רווה ואשדוד.

מנהל אגף החופים, יחיאל (חיליק) אמסלם שיבח את עובדי אגף החופים שעושים ימים כלילות, ומשקיעים מאמצים ומשאבים רבים לשם השמירה על ניקיון החופים.
אמסלם מסר כי אתגר השמירה על ניקיון החופים מורכב וציין בסיפוק שהציבור החיפאי שותף פעיל לשמירה על הסביבה החופית.

צילום: ניר בליזצקי דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות