24.06.2021

יום חמישי

קרדיט עיריית חיפה

תושבים ותיקים? החלה חלוקת תווי חניה חינם לתושבי העיר במסגרת תכנית "חיפאי ותיק"

התו "חיפאי ותיק" יאפשר לתושבי העיר שגילם עולה על 70 להחנות חינם במקומות המוסדרים [בכחול לבן] בכל רחובות העיר. התווים יאפשרו חניה חינם למשך 3 שעות ויהיו תקפים לשנתיים. 

מצ"ב קישור למילוי בקשה לקבלת התו באתר האינטרנט של עיריית חיפה: https://katzr.net/09c1a9.

גמלאי חיפה יקבלו את הכבוד הראוי להם

ראש העיר עינת קליש רותם, הודתה לחבר מועצת העיר אלי לנדאו, על פעילותו לקידום הנושא ואמרה: "אחרי שנים בהם גמלאי חיפה לא קיבלו את הכבוד הראוי להם, אני שמחה על מהלך חשוב זה היוצא לדרך היום. כמי שמאמינה ופועלת לקידום התחבורה הציבורית לכלל תושבי העיר, ברור לי שלתושבים הוותיקים מגיע פתרון זמין כדי להקל על חייהם, וזאת עד שמערכת התחבורה הציבורית תדע לתת להם שירות מושלם".  

אלי לנדאו אמר כי "תושבי העיר הוותיקים ראויים למחווה של עיריית חיפה כאות כבוד והוקרה על פעילותם ארוכת השנים למען העיר ורווחת תושביה. מעמדם של התושבים הוותיקים נמצא בראש מעייניה של ראש העיר ועל כך אנו מודים לה ומאחלים לה המשך פעילות פורייה".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מה יגידו השכנים ?

התערוכה מה "יגידו השכנים" המוצגת כיום במוזיאון העיר שבמושבה הגרמנית כחלק ממוזיאוני חיפה. לקראת סיומו של חודש הגאווה, אתר כרמליסט ערך ביקור בתערוכה והתרשם מהסיפורים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות