14.06.2021

יום שני

אילוסטרציה. צילום: דוברות כללית

חיסוני הקורונה הגיעו לטירת הכרמל ועתלית

כללית ממשיכה לפתוח מוקדים למתן חיסוני הקורונה ומגישה אותם למטופליה גם בעתלית ובטירת הכרמל

כיום פועלים כבר 20 מוקדים ברחבי מחיפה וגליל מערבי ובהדרגה יפתחו מוקדים נוספים, בהתאם לקצב הגעת החיסונים. סה"כ יהיו לכללית 70 אתרים למתן החיסון רק בחיפה ובגליל המערבי, בו עתידים לחסן למעלה מחצי מיליון איש.

כללית ממשיכה לפתוח אתרי חיסון קורונה נוספים וזאת בעקבות ההיענות הגדולה והברוכה של הציבור למבצע החיסונים יחד עם פתרון בעיית השינוע של החיסונים ממגשים של 1000 בקבוקים למארזים קטנים יותר. 

חיסוני קורונה במרפאת כללית בעתלית. צילום: דוברות כללית

סה"כ נפתחו כבר 20 מוקדים, כאשר לאחר שנפתחו מוקדים בישובים גדולים, דואגת כללית לפתוח מוקדים הפזורים בכל רחבי המחוז הגדול, כדי להנגיש את השירות לתושבים גם בפריפריה. לכך חשיבות רבה מבחינתנו, מדגיש רונן נודלמן– מנהל כללית במחוז, כי לתפיסתנו אין מקום לפערי שירות ולא נכון לגרום לתושבי ישובים מרוחקים להרחיק מרחק רב עד למוקד מרכזי, גם אם הוא מפואר. הדבר נכון שבעתיים נכח העובדה שהמתחסנים הם בני הגיל השלישי ואנשים עם תחלואת רקע.

במסגרת זו הפעילה כללית במרפאת עתלית ובמרפאת טירת כרמל מערב אתרי חיסון שפועלים בשעות פעילות המרפאה, עם מספר עמדות חיסון בו זמנית. כזכור, החיסון ניתן רק למי שקבע כקבוצת יעד לחיסון בני 55 ומעלה עם מחלות רקע מסויימות. קבלת החיסון מותנית בתיאום תור מראש באתר, באפליקציה או בכוכבית 2700. 

איתן גונטר

איתן גונטר

כתב מערכת כרמליסט

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין בביקור בבנימינה- גבעת עדה: "כיף לבקר ברשות חזקה כמו זו, התפקיד של כולנו להיות ערוכים לכל תרחיש"

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין ערך ביקור מקצועי במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה ונועד עם ראש המועצה איתי ויסברג, מנכ"לית המעצה ניצן מחנאי גרמן,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות