13.06.2021

יום ראשון

צילום: דוברות המשטרה

חילוץ דרמטי בשמורת נחל עמוד

מתנדבי משטרת ישראל  מיחידת החילוץ "גליל כרמל" חילצו אתמול בשמורת נחל עמוד  מטייל בן 49 מאשדוד שנפל במהלך הטיול, קיים חשד לשבר ברגל שמלווה בכאבים עזים.
צוות איתור נעדרים של היחידה הצליח, לאחר מאמצים רבים (בשל חוסר קליטה טלפונית בנחל), לאתר את מיקומו של הפצוע ולחבור אליו. צוות רפואי העניק לו טיפול רפואי ראשוני.
עקב תוואי השטח המורכב ואופי הפציע הוחלט להזניק מסוק ח"א עם לוחמים של  669 שפינה את המחולץ באמצעות כבל למסוק לבית החולים להמשך בדיקות וטיפול.
מהיחידה נמסר:״בנחל אין קליטה ועקב כך היה קושי באיתור הפצוע. ברגע שאיתרנו את מיקומו צוות רפואי חבר אליו וטיפל בו. מסוק של חיל האוויר פינה אותו לבית החולים"

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות