24.06.2021

יום חמישי

חיפה עוברת לצהוב

חייבים לשמור על הירוק: חיפה ברף העליון של הצבע הירוק במדד הרמזור הלאומי

על פי נתוני משרד הבריאות, מספר החולים הפעילים בחיפה עומד היום [10.11] על 193 חולים, המציבים את חיפה ברף העליון של הצבע הירוק במדד הרמזור הלאומי, לאחר שלפני כ – 10 ימים מוקמה חיפה ברף האמצעי של הצבע הירוק במדד.    מבין החולים: 179 מאושפזי בית, 13 מאושפזים בבתי החולים וחולה אחד נמצא בבידוד בבית מלון.  

מספר החולים הגדול ביותר נרשם בשכונות: מערב חיפה, נווה שאנן, קריית חיים ושמואל והדר ועיר תחתית. 
מעבר לצבע הצהוב ברמזור ימנע את המשך פתיחת חנויות הרחוב.  
נתונים אלה משקפים את העלייה, הנרשמת בכל הארץ בנתוני ההדבקות בנגיף. על מנת למנוע התפרצות מחודשת של המגיפה חזרה והגבירה העירייה את האכיפה על הוראות החירום, שנקבעו על ידי המדינה בכל הקשור לפתיחת עסקים, התקהלויות ועטיית מסכות.  

עירית חיפה חוזרת וקוראת לתושבים לנקוט בכל אמצעי הזהירות וכללי ההתנהגות שנקבעו ע"י הממשלה ובכלל זה:  עטיית מסכות, שמירה על ריחוק, מניעת התקהלויות והקפדה על כללי התו הסגול בכל בתי העסק המאושרים לפעול.  העירייה תמשיך בפעילות ההסברה והאכיפה אותה היא מקיימת ברחבי העיר במטרה למנוע את המשך התפשטות המגיפה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מה יגידו השכנים ?

התערוכה מה "יגידו השכנים" המוצגת כיום במוזיאון העיר שבמושבה הגרמנית כחלק ממוזיאוני חיפה. לקראת סיומו של חודש הגאווה, אתר כרמליסט ערך ביקור בתערוכה והתרשם מהסיפורים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות