05.12.2021

יום ראשון

צילום: דוברות כללית

חיזוק שיתוף הפעולה בין כללית למור סניף חורב לטובת לקוחות כללית ולרגל חודש המודעות לסרטן השד

לאחרונה התקיים סיור לימודי של מנהלים ומנהלות אדמיניסטרטיביים של מרפאות כללית בחיפה בסניף מור במרכז חורב ובמהלכו צוות מור, בניהולה של יפעת הילל, הציג את מגוון השירותים הניתנים בסניף

במהלך המפגש הוצג מערך הממוגרפיה בחורב על ידי הרנטגנאית האחראית, ענת גורדון, דגש על זמינות התורים במכון מור, זימון נבדקות כללית לממוגרפיה על ידי צוות מור וזאת במיוחד לרגל חודש המודעות לסרטן השד והודגש שיתוף הפעולה המוצלח בין הצוותים.

מעבר לסיור במקום והסבר על מגוון שירותי מור ניתנה גם סקירה על ידי פאולינה ממור אינסייד על פריסת כלל ניידות  ה MRI  בצפון.

הסיור נערך בהובלת יפעת הילל מנהלת סניף חורב ואורטל בן שושן מנהלת מינהלת כללית חיפה והינו יוזמה ברוכה שמטרתו לחזק את הקשר בין כללית למור, וזאת בראש ובראשונה לטובת לקוחות כללית.   

בדיקת הממוגרפיה היא בדיקת דימות מהירה של השד, שמטרתה לגלות ממצאים ממאירים בשלב המוקדם, האם יש שינויים ממאירים התחלתיים בשד, כגון גושים קטנים שאינם ניתנים למישוש. באמצעות הבדיקה ניתן לזהות גידול בשלב מוקדם מאוד, עוד לפני שניתן להרגישו באמצעות בדיקה ידנית. גילוי זה משמעותי לסיכויי ההחלמה. הבדיקה פשוטה ואורכת מספר דקות

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות