30.11.2021

יום שלישי

צילום: דוברות ידידים

חזרו מקניות ושכחו את הילד ברכב במעלות, עובר אורח שהבחין בו הזעיק את מתנדב ידידים שחילץ אותו במהירות ובשלום, בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

הערב (רביעי) בשעה 19:02 התקבלה קריאה במוקד ידידים, אודות ילד כבן שלוש ממרר בבכי שמנסה לצפור ודופק על החלון מתוך רכב נעול, ברחוב סיגליות במעלות.

ערן בנימיני, אחראי מתנדבים מעלות, נענה לקריאה והגיע במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו, חילץ ערן את הילד בשלום ובזריזות, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

ערן מספר: "מדובר במשפחה שחזרו מקניות, ולאחר שהורידו את המצרכים לביתם נעלו את הרכב כשהילד בפנים. הילד המתוק שגילה הרבה תושיה החל לצפור ולדפוק על החלון בכדי למשוך תשומת לב. עובר אורח שהבחין בו התקשר מיד למוקד החירום של ידידים ודיווח על המקרה. קיבלתי את הקריאה כשהייתי בביתי במרחק 2 רחובות מהכתובת, ותוך 60 שניות הגעתי למקום. חילצתי את הילד במהירות ובשלום ושאלתי אותו היכן משפחתו. הילד הראה לי איפה הוא גר ולקחתי אותו לביתו. בני משפחתו היו המומים ונרגשים עד דמעות כשראו אותי, והבינו מה יכל לקרוא לולא תושייתו של בנם ועירנותו של עובר האורח. יצאתי בתחושה מדהימה של הצלת נפשות אמיתית".

בידידים שבים ומזכירים להורים להקפיד על נשיאת המפתח בכל יציאה מהרכב קצרה וארוכה כאחת, מחשש לנעילה מרכזית כשהילד בפנים לבדו.

בעת נעילה צרו קשר עם המוקד במספר 1230 ללא כוכבית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות