28.01.2022

יום שישי

צילום: דוברות המרכז הרפואי הלל יפה

חה"כ אופיר כץ ביקר היום במרכז הרפואי הלל יפה

חה"כ אופיר כץ, לשעבר יושב ראש ועדת המשנה לוועדת הכספים בכנסת לצמצום הפערים בתקצוב שירותי הרפואה בין הפריפריה למרכז,  ביקר היום במרכז הרפואי הלל יפה בכדי ללמוד מקרוב על האתגרים העומדים בפני בית החולים

צילום: דוברות המרכז הרפואי הלל יפה

הוא זכה לסקירה נרחבת מד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי, וכן סייר, יחד עם הנהלת המרכז הרפואי במחלקות השונות בבית החולים. בין הנושאים המרכזיים שעלו בשיחה היו צרכי בית החולים ההולכים וגדלים, הצורך בתוספת מיטות אשפוז בפרט במחלקות הפנימיות ולב ותוספת תקני כוח אדם

כמו כן, ההמתנה הארוכה של בית החולים למתן אישור לרכישה ותפעול מכשירי אקמו, פתיחת יחידה לצינתורי מוח, והפעלת מכשיר pet- CT והעיכוב הקריטי בן למעלה משנה  בבניה של המיון הכללי החיוני לצרכי האוכלוסייה ועוד.

במהלך הסיור, התרשם חה"כ כץ גם מפעילות בית החולים בנושא קורונה, ושמע מפי מנהלי המחלקות על חסימת מטופלי שירותי בריאות כללית הגרים באזורנו מלקבל שירותים רפואיים בהלל יפה משיקולים שאינם רפואיים תוך פגיעה בזמינות ובנגישות כאמור.

הוא סיכם את הביקור באומרו: "מרגע שנבחרתי לקחתי על עצמי את הטיפול בצמצום הפערים בשירותי הרפואה בין הפריפריה למרכז. מבחינתי לסייע לבתי החולים, זה עניין חשוב מאין כמוהו, זו היא המשימה שלשמה הגעתי לכנסת ואמשיך לפעול בנידון כל העת, נחשפתי במהלך הסיור לעוול עצום של מחסור במכשיר אקמו. בזמן שבמרכז ישנם עשרות מכשירים בהלל יפה אין אפילו אחד. חיי התושבים במרכז אינם שווים יותר מחייהם של התושבים באזור. אלחם לשנות זאת"

צילום: דוברות המרכז הרפואי הלל יפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות