21.05.2022

שבת

צילום: דוברות כללית

חדש במרפאת כללית נאות פרס בחיפה: מרפאת גסטרואנטרולוגית ילדים

במרפאת גסטרואנטרולוגיה מטפלים במחלות מעיים דלקתיות המתאפיינות בכאבי בטן ושלשולים, לעיתים גם פעילות מעיים מוגברת. 

"החולים סובלים מירידה במשקל ואנמיה בשל חוסר היכולת של המעיים לספוג את הברזל מהמזון. התוצאה היא שילדים ומתבגרים החולים במחלה סובלים מעייפות, קשיים בפעילות גופנית ואף קשיי ריכוז. מתבגרים הסובלים ממחלות מעי דלקתיות עלולים לחוות קשיים רגשיים, חברתיים וקשיים בבית הספר ובמסגרות שונות" מסבירה ד"ר ענת קינרייך, מומחית ברפואת ילדים ומומחית בגסטרואנטרולוגיה ילדים. 

ד"ר קינרייך, תושבת חיפה, נשואה + 3 ילדים, בוגרת הפקולטה לרפואה של הטכניון, התמחתה ברפואת ילדים במרכז רפואי כרמל ובתום ההתמחות עבדה כרופאת ילדים בקהילה במשך מספר שנים. בהמשך דרכה המקצועית, התמחתה בגסטרואנטרולוגיה ותזונת ילדים במרכז רפואי כרמל. 

"כבר מגיל צעיר ידעתי שארצה להיות רופאה. בשבילי, השילוב של רפואת ילדים עם התמחות בגסטרואנטרולוגיה ותזונה ועבודה בקהילה זו הגשמת חלום" שיתפה ד"ר קינרייך.

במרפאה ניתן לקבל שירותי רפואה בתחומים: רפואת ילדים על ידי ד"ר רולא אבו בכר – מומחית ברפואת ילדים, אורתופדיה על ידי ד"ר ג'ואברה בכר – מומחה ברפואת אורתופדיה, גסטרואנטרולוגיה ילדים – על ידי ד"ר ענת קינרייך – מומחית ברפואת ילדים וגסטרואנטרולוגיה ילדים וקרדיולוגית ילדים – ד"ר יפעת ניר דוד. שירותי הסיעוד ניתנים על ידי רות וולמיר, שירותי משרד – מינהל ניתנים על ידי אביטל דוד ובבית המרקחת ניתן לקבל שירות על ידי מוחמד שעבי. במרפאה החדשה מתקיים פרויקט "שניידר בקהילה", במסגרתו מומחים מבית החולים לילדים מקבוצת כללית מייעצים בתחומי קרדיולוגית ילדים, אורתופדיה, עיניים ובהמשך תחומים נוספים ישולבו במרפאה.

"תחום רפואת הגסטרואנטרולוגיה בילדים התקדם מאוד בשנים האחרונות ולא מפסיק להתפתח. חשוב להקפיד על מעקב ולשמור על רצף הטיפול עם הרופא. אני פה בשביל הילדים שלכם" סיכמה ד"ר קינרייך

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות