12.04.2021

יום שני

צילום: דוברות כללית

חדש בכללית: מומחי הנוירוכירוגיה מבילינסון מגיעים לאיזור

מרפאה לנוירוכירורגיה עם מיטב המומחים מבילינסון החלה לפעול במרכז רפואי לין שמרפאה מרכזית לשירות כלל מבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי

מבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי יקבלו מעתה  שירות מיטבי בתחום הנוירוכירורגיה במרפאה ייחודית שהחלה לפעול במרכז רפואי לין ומאויישת על צוות המערך לנוירוכירורגיה בניהולו של ד"ר שגיא הר נוף מבי"ח בילינסון, גם הוא מקבוצת כללית.

ד"ר ארז אלון, מנהל מרכז רפואי לין, מסר כי במרפאה יאובחנו ויטופלו מקרים כגון גידולי מוח או בעיות בכלי הדם המוחיים, בעיות בעמוד השדרה, כגון לחץ עצבי של דיסק בין חולייתי, גידולים או שברים ועוד. המרפאה מיועדת למבוגרים בלבד ונדרשת הפניית רופא. תיאום התור ב2700-*.

רונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה: המרפאה החדשה מרחיבה את מגוון האפשרויות הטיפוליות העומדות לרשות מבוטחינו למצבים נוירוכירוגיים מורכבים. הקשר הייחודי עם בית החולים של כללית, מהמובילים בתחום מצטרף לשיתופי הפעולה שלנו עם בתי החולים באיזור, להם מרפאות נוירוכירוגיות. מדובר בשדרוג משמעותי של השירות על ידי הבאת המומחים המובילים בארץ לצפון וללא שהמטופל ייאלץ להרחיק למרכז הארץ, כשהעיקרון המנחה שלנו הוא מניעת פערים בין מרכז לפריפריה. מתכונת זו מתאפשרת תודות לעוצמתה של כללית כקופת החולים היחידה שמשלבת רפואה קהילתית מפותחת, כולל מרכז רפואי ייחודי, דוגמת לין שבו ניתנת רפואה יועצת שלישונית בקהילה, יחד עם מערך של 14 בתי חולים משלה. בדרך זו, ניתן להפעיל מערך רפואי המבוסס על מיטב המומחים שמגיעים גם למרפאות הקהילה ומעניקים שירות רפואי ברצף טיפולי, כאשר לרשותם נגישות לתיק הרפואי של מטופל ולרופא המשפחה שלו שמכיר אותו כמכלול. מתכונת כזו קיימת מזה שנים רבות בקשר עם בתי החולים של כללית  באיזור, בעיקר כרמל ועתה אנו מרחיבים אותו לתחומים נוספים, בתחומים ייחודיים דוגמת הנוירוכירורגיה בבילינסון, שיקום בבי"ח לוינשטיין ובהמשך מתוכנן שיתוף פעולה דומה עם בית החולים לילדים שניידר, גם הוא מקבוצת כללית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות