29.11.2021

יום שני

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן עם חבר ועדת הבריאות בכנסת ח"כ עלי סלאלחה (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)

חבר ועדת הבריאות בכנסת ח"כ עלי סלאלחה ביקר במרכז הרפואי בני ציון בחיפה: "בכוונתי להכניס טיפול אלרגיה במזון לסל התרופות והשירותים הרפואיים״

ח"כ עלי סלאלחה (מרצ) ביקר אתמול במרכז הרפואי בני ציון בחיפה כאורחו של מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן , שהציג בפניו גם את פעילותו של המרכז לטיפול באלרגיה למזון המתקדם והיחיד מסוגו באזור חיפה והצפון בראשותו ש ל פרופ' אהרון קסל הפועל במרכז הרפואי בני ציון.

ח"כ עלי סלאלחה : "מדובר בטיפולים מצילי חיים ומן הראוי שכל מי שזקוק לכך יהיה זכאי לקבלת טיפול זה. המצב היום דורש שינוי, חולים מממנים את הטיפול מכיסם הפרטי״.

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן סקר בפניו את פעילותן של המחלקות השונות ואת הפיתוח המואץ שבו מצוי בימים אלה ביה"ח: מכשיר ה-PET CT שהופעל לאחרונה בביה"ח והמאפשר לתושבי חיפה והצפון להגביר את הזמינות ואת הנגישות לשירות חשוב זה וגם את המשכן החדש של המכון ההמטולוגי החדש בראשותה של פרופ' תמר תדמור שנפתח בימים אלה ואת קליטת ניידת ה-MRI.

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן עם חבר ועדת הבריאות בכנסת ח"כ עלי סלאלחה (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)

כמו כן, ד"ר הוכמן ערך ל ח"כ סלאלחה סיור באגף המיון הממוגן שייפתח בקרוב בביה"ח המשתרע על שטח של כ- 3,500 מ”ר, כאשר הפרויקט עצמו כולל שלושה חלקים עיקריים שביחד מהווים את קומפלקס המיון הממוגן. קומת המיון משתרעת על שטח של 1470 מ”ר ועוד 160 מ”ר שיפור מיגון במבנה הקיים. חדר המיון מיועד ל-35 מיטות אשפוז בזמן רגיעה, מתוכן 7 עמדות טיפול בישיבה, ו-53 מיטות בזמן חירום וקומת אשפוז שמשתרעת על שטח של 1470 מ”ר ועוד כ- 400 מ”ר שטח טכני ממוגן. קומת אשפוז זו מיועדת ל- 58 מיטות טיפול.

ח"כ סלאלחה ביקר במכון האונקלוגי ונפגש עם מנהל המכון ד"ר עבד אגברייה ואף במחלקה הכירורגית ושמע סקירה על פעילותה ממנהל המחלקה ד"ר אברהים מטר . בנוסף, ביקר במשכן החדש שנחנך בתחילת משבר הקורונה של מחלקת פנימית ב' בראשותו של פרופ' אלעד שיף .

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן הדגיש בפני ח"כ עלי סלאלחה שהינו איש חינוך והוביל את ביה'"ס התיכון בבית ג'אן למצוינות, את החזון שלן כי, "בית חולים צריך להיות מעורב בקהילה ובמערכת הבריאות בכללה, כאשר מעורבות בקהילה כוללת בין היתר מעורבות במערכת החינוך – חינוך לבריאות, לתזונה, פעילות גופנית ואורח חיים בריא ועוד".

ד"ר הוכמן הודה ל ח"כ סלאלחה על ביקורו והשניים סיכמו לפעול בשיתוף פעולה לקידום מערכת הבריאות בישראל בכלל ובחיפה והצפון בפרט.

משמאל לימין) ח"כ עלי סלאלחה, מנהל המכון האונקולוגי במרכז הרפואי בני ציון ד"ר עבד אגברייה, מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן (צילום: גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פירסט קלאס

מה עוד אפשרי להגיד על עומר אצילי שעדיין לא נאמר ? שחקן הקלאץ' של הליגה הישראלית הוכיח שוב מה טמון לו ברגליים, כשפעם השנייה העונה

חדשות היום

נחנכה מעבדת החדשנות ESIL חיפה

מעבדת החדשנות ESIL שהוקמה בהשקעה של 12 מיליון שקל, ביוזמת הרשות לחדשנות חנכה אמש את מתחם החדשנות החדש במתחם קבוצת בזן שבמפרץ חיפה בנוכחות יזמים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות