02.07.2022

שבת

צילום: חברת שקמונה

חברת שקמונה שיפצה 45 יחידות דיור לעולים מאוקראינה בשיתוף העיריות באזור חיפה

המלחמה בין אוקראינה לרוסיה פתחה את שערי ישראל לקליטת עלייה ובחודשים האחרונים עולים רבים עלו לארץ. חלקם אף הגיעו ללא רכוש כלל ונאלצים להסתדר עם מציאות חדשה ובלתי מוכרת להם בארץ זרה.
כדי לאפשר לעולים לחיות בתנאים ראויים, חברת שקמונה בהנחיית משרד הבינוי והשיכון ובשיתוף משרד העלייה והקליטה יצאה למבצע שיפוץ דירות ריקות במבנים שלה לגיל הזהב בערים: חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, נוף הגליל ואור עקיבא. במסגרת השיפוץ שארך כחודש, שופצו 45 יחידות דיור.

רותי גולדנברג, מנכ"לית שקמונה: "בזמן שגרה, שקמונה כחברה ממשלתית עירונית דואגת לשפץ את הדירות לגיל הזהב לפני כל כניסה של דייר חדש. בעקבות גל העלייה הבלתי צפוי של עולים מאוקראינה האצנו תהליך שיפוץ של 45 דירות לטובת כניסה של עולים אשר עומדים בקריטריונים של מגורים בבית גיל זהב אשר בבעלות משרד השיכון ובתקווה שיעשו עלייה ויישארו בארץ בדירה שהוקצתה להם".

חברת עמיגור של הסוכנות היהודית והעיריות: חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, נוף הגליל ואור עקיבא בשיתוף מחלקות הרווחה דאגו לרהט את הדירות במוצרים בסיסיים על מנת לאפשר לעולים להתחיל את חייהם בצורה ראויה.

גולדנברג, מוסיפה: "אנו פועלים ונמשיך לפעול למען הקהילה בטיפול מסור ובעבודת צוות. נמשיך ללוות את העולים ולעזור להם בכל מה שנדרש ונדאג לתת להם הרגשת משפחתיות וקהילתיות".

צילום: חברת שקמונה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות