06.08.2021

יום שישי

צילום: אגף הנדסה, מועצה אזורית מטה אשר

חברת נתיבי ישראל הודיעה ביום שישי האחרון לתושבי עכו כי היא מתחילה היום (יום ראשון 11.7) בעבודות התשתית לתוואי המטרונית בכביש עכו-בוסתן הגליל ושכחה לעדכן את תושבי מטה אשר

מועצה אזורית מטה אשר ממשיכה במאבקה ומתנגדת נחרצות לתוואי המטרונית בכביש אשר יביא לכריתת שדרת עצי האקליפטוס העתיקה.

לתדהמת המועצה התגלה כי בעוד שנושא כריתת העצים עדיין עומד ותלוי בטרם דיון, נוכח ההשגות הרבות שהוגשו לפקיד היערות הארצי, פרסמה ביום שישי האחרון חברת נתיבי ישראל כי העבודות בשטח יחלו היום. זאת על אף שביום חמישי האחרון (יום לפני פרסום המידע לתושבי עכו) השתתפו ראש המועצה משה דוידוביץ ומהנדס המעצה בישיבה בנתיבי ישראל שעסקה באלטרנטיבות שהגישה המועצה בכדי למנוע פגיעה בעצים, ולא עודכנו בדבר.

משה דוידוביץ: "כך לא מתנהלת חברה ציבורית בישראל. לא יתכן כי המועצה האזורית ותושביה לא יעודכנו בעבודות המתבצעות בשטחה. אומרים דבר אחד ועושים דבר אחר. וזאת בזמן שעדיין אין כלל אישורים לכריתת העצים. קביעת העובדות הללו בשטח היא שיטה שלא מתקבלת על הדעת ולא תאפשר בחינה אמיתית של תוואי דרך שלא יפגע בעצי האקליפטוס הוותיקים. אני מתכוון לפנות באופן מיידי לשרת התחבורה שתתערב במחדל הזה ותעצור את ההתנהלות השערורייתית."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות