15.04.2021

יום חמישי

חברת נמלי ישראל תשקם את כביש יוליוס סימון

התחייבות החברה לשיקום הכביש התקבלה בפגישה שנערכה לאחרונה, בין נציגי חברת נמלי ישראל למהנדס העיר חיפה, בעקבות החלטת משרד התחבורה להסמיך את חברת נמלי ישראל כרשות התמרור בכביש.

בפגישה שהתקיימה לאחרונה בהשתתפות נציגי חברת נמלי ישראל ומנהל ההנדסה בעיריית חיפה, הבהיר מהנדס העיר כי האחריות על שיקום הכביש מוטלת על חנ"י לאור הנזקים הכבדים שגרמו המשאיות במסגר העבודות להקמת נמל המפרץ.

ראש העיר חיפה עינת קליש רותם: "הדרישה לשיקום וריבוד יוליוס סימון הינה תנאי ראשוני להמשך העבודות. בעקבות דרישת העירייה הבלתי מתפשרת תחל חנ"י בשיקום הרחוב לכל אורכו".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

שירות ייעודי למתוקים

שירות חדש של אחות מומחית בסוכרת לטיפול בחולי סוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים) בגילאים 18-40 נפתח במרפאת הסוכרת במרכז הרפואי לין לשירות כלל מבוטחי כללית

חדשות היום

אמש בטקס "שירים לזכרם בכנסת"

הילדה אלה חייט בתו של הכבאי דני חייט ז"ל שנספה באסון הכרמל, ריגשה את הקהל כשנשאה את דבריה:  "אבא שלי היה כבאי. לוחם אש. הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות