24.10.2021

יום ראשון

חברי המליאה החדשים צילום: דוברות מועצה מקומית קריית טבעון

חברי מועצה חדשים בהנהלת הרשות ובמליאת מועצת קרית טבעון

חן ויסמן מחליף את שרון רופא אופיר, שרון גלבוע ויהודה אסור מחליפים את שמואל שמחון וברכה פבריקנט

חן ויסמן, שרון גלבוע ויהודה אסור הם חברי המליאה החדשים במועצת קרית טבעון.
למי שטרם הספיק להכיר,  הנה הצצה קצרה לקורות החיים של שניים מהם

חן ויסמן, בן 47 , נשוי לאיילת ואב לעמית, איתי, ליאור ורואי. לחן תואר ראשון בראיית חשבון ותואר שני במנהל עסקים והוא סמנכ"ל בחברה הנותנת שירותים בתחום הקמעונאות ובעל רשת בתי קפה בחברה הערבית. בנוסף, חן מתנדב מזה מספר שנים ביחידת הג'יפאים ביישוב והיה חבר מועצה במועצה הקודמת.

חן מחליף את שרון רופא אופיר והוא חבר בהנהלת המועצה.

חן ויסמן: "קיימים ביישוב עשרות בעלי מקצועות ייחודיים הפועלים בו,  אני רואה במועצה את הגוף שיכול לאגדם, ליזום פעילויות יישוביות ולהקים פלטפורמות אשר יעזרו לקדמם וגם בהיבטים של פרסום. 

נושא השירות קרוב מאוד לליבי וחשוב לי לשים דגש על  ייעול  ושיפור תהליכי השירות לתושב הניתנים מכלל  מחלקות המועצה".

שרון גלבוע , נשוי לשלהבת, אבא ליובל (בן ה 15), כרמל (בת ה 13) ועומר (בן ה 9) ותושב קרית-טבעון מזה כ19 שנים. שרון מחליף את שמואל שמחון ואף הוא חבר בהנהלת המועצה.

בתחום המקצועי שרון הוא הבעלים של חברה העוסקת בפיתוח ושיווק רכיבים למערכות הינע  עבור מערכות רפואיות, צבאיות, דפוס, תעשייתיות ועוד. 

בבחירות האחרונות התמודד במסגרת הסיעה שהוביל שמוליק שמחון ולאחר ששמוליק וברכה החליטו לפרוש, הצטרף שרון למליאה יחד עם חברו, יהודה אסור.

שרון גלבוע: "עיקר הפעילות שאני מתכוון לעסוק בה בקדנציה שנשארה היא נושא היזמות העסקית בקרית-טבעון. זהו לא סוד שלקרית – טבעון אין מקורות תקציביים כדוגמת אזור תעשייה. עם זאת, ניתן להוביל מיזמים עסקיים בתחומי היישוב, אשר יתרמו להכנסות המועצה ויופנו לרווחת התושבים. ניתן לראות דוגמאות כאלו ביישובים דומים לנו, ללמוד וליישם גם אצלנו. 

כחבר הנהלה ברשת המתנ"סים קרית-טבעון מזה כשבע שנים, אני מכיר את הרעיונות הנהדרים לפרויקטים אשר עלו לאורך השנים. חלקם לא התקדם משיקולים תקציביים וחלקם נעצרו ברמת המועצה (בקדנציה הקודמת). אני בטוח שעם כובע אחד ברשת המתנ"סים קרית-טבעון ושני במועצה, אוכל לעזור לקדם מיזמים כאלו".

יהודה אסור, כאמור מחליף את חברת המליאה היוצאת ברכה פבריקנט וישרת את תושבי קרית טבעון מספסלי האופוזיציה.

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אני מברך את שלושת חברי המליאה החדשים שבחרו להתנדב ולעסוק בעשייה הציבורית ושמח על הבחירה של חן ושרון להצטרף להנהלת המועצה. מדובר בהבעת אמון בנעשה במועצה בשלש השנים האחרונות ובחיזוק משמעותי עבורנו. אנצל את ההזדמנות להודות פעם נוספת לחברת הכנסת שרון רופא אופיר, לידידי שמוליק שמחון ולברכה פבריקנט".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מיון כרמל ערוך ומוכן לכל תרחיש

תוך מורכבות התנהלות בזמן קורונה תרגל מיון כרמל אירוע רב נפגעים גדול. בתרגיל בחנו אנשי פיקוד העורף והאגף לשעת חירום במשרד הבריאות את צוותי מיון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות