30.11.2021

יום שלישי

ח"כ לימור מגן תלם צילום: יח"צ קבוצת שרונה

חברות הכנסת לימור מגן תלם ושרון רופא אופיר ערכו ביקור בעיר חיפה

ביום שישי האחרון, חברות הכנסת לימור מגן תלם ושרון רופא אופיר מישראל ביתנו, הגיעו לביקור בעיר חיפה. את הביקור הן פתחו ב׳שרונה ספייס׳ בחיפה, מרכז החדשנות והמשרדים המשותפים של קבוצת Sarona Partners בחיפה.

במסגרת הביקור, שוחחו חברות הכנסת על עתידה של העיר חיפה, ועל הפיתוח העסקי והיזמי של העיר, במטרה לייצר מקום לצמיחה של סטרטאפים חדשים, כחול לבן, ולהקים להם בית בעיר חיפה.

בין היתר ב׳שרונה ספייס׳, מתרכזת הפעילות של יוניסטרים באזור הצפון. מרכז היזמות נועדו להוביל שינוי אצל בני ובנות הנוער בצפון, ולייצר מוביליות חברתית כלכלית על ידי חשיפת בני נוער וצעירים בעלי נקודת זינוק נמוכה לעולם העסקים.

תות שני, מנכ״לית ומייסדת שותפה, שרונה פרטנרס: ״חשוב לנו לפעול לשותפות עם חברי הכנסת, ולהמשיך להוכיח את החשיבות של התמיכה בסטרטאפים הקטנים, והצמיחה שלהם גם באזורים כמו חיפה – רחוק מגוש דן״.

קבוצת שרונה פרטנרס פועלת במגוון דרכים, על מנת לתמוך ולקדם סטרטאפים ישראלים בצמיחה. הקבוצה מפעילה שלוש רגליים מרכזיות: תכניות האצה מפרי-סיד עד סבב B, קרנות הון סיכון וחדשנות תאגידית. כמו כן, הקבוצה מפעילה מתחמי עבודה משותפים בחיפה, תל אביב, כפר סבא, ניו יורק ואופקים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות